Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évvel idősebb idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évvel idősebb idősebb férfibe estem bele?

Figyelt kérdés
Buszsofőr az illető, nem tudom mit tegyek. Próbálom elfelejteni de nem megy. Sajnos nem plátói dologról van szó. Tudnátok ötleteket,tanácsokat adni?
2011. dec. 10. 21:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
jó és mennyi idős vagy te és a férfi?
2011. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

én 16 ő 31

Félreértés ne essék, nem feküdtem le vele, még csak abba sem mentem bele hogy átmenjek. Még soha nem voltam fiúval, és nem neki szeretném odaadni magam

2011. dec. 10. 21:15
 3/25 anonim ***** válasza:
ha nem neki akkor mi a gondod?akkor hagyd a francba ha úgy is tudod hogy plátói...próbáld meg mielőbb elfelejteni...keressél egy magad kora belit..
2011. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

de pont ez az...ő egyáltalán nem plátói

próbáltam elfelejteni, kitöröltem mindent a telefonomból, de másik számról hívott felvettem és kezdődött minden előről

2011. dec. 10. 21:18
 5/25 anonim ***** válasza:
akkor zaklat téged...nem tudom mit lehetne..szüleid tudnak rólad?szóval te eltudnád felejteni de ő mindig hívogat?
2011. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem tudják a szüleim, sajnos vannak olyan dolgok amiket nem tudok velük megbeszélni. Nem zaklat egyáltalán, 3 hétig nem keresett, én sem őt, és tegnap előtt megint felhívott. Én persze megint elgyengültem és megint találkoztunk.
2011. dec. 10. 21:22
 7/25 anonim ***** válasza:
akkor csak azokat a számokat vedd fel ezentúl ami be van írva a telefonkönyvedbe..ami ismeretlen akkor azt ne vedd fel...
2011. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ma is küldött egy sms-t hogy hiányzok neki meg ilyenek, és rohadt nehéz
2011. dec. 10. 21:28
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg beleszerettél volna, akkor nem mondanád azt, hogy nem neki szeretnéd odaadni magad. Szóval sztem ezzel a kijelentéseddel tárgytalanná vált a kérdés.
2011. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ezért nem akarok átmenni hozzá mert tudom hogy akkor megtörténne, de én még fiatalnak érzem magam ehhez, és akármennyire is szeretem és vele akarok lenni, neki nem szívesen adnám oda magam... Ha már nem lennék szűz, lefeküdtem volna vele. így nem
2011. dec. 10. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!