Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem képes a szerelemre?

Figyelt kérdés
Van olyan,hogy valaki akkorát csalódik az emberekben,szerelemben,hogy soha többé nem tud szerelmes lenni,és nem akar kapcsolatot?...Már 3 év is eltelt.Feldolgoztam és túlléptem a dolgon,de egyszerűen képtelen vagyok bárkit is közel engedni magamhoz.
2011. dec. 10. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

van

és oylanis aki betegesen, és tulságosan is! lásd én.


egyik végletet sem ajánlom...:S -_-

2011. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szerelmet nem tudod kontrolálni.....én már sokszor csalódtam és újra és újra szerelmes lettem...én nem szabad el zárkózni előle mert lehet hogy az igazit nem engeded közel magadhoz...az élet ilyen..néha hagyni kell had fájjanak a dolgok,minnél több hullámvölgyet élsz meg annál erősebb ember leszel...hagyni kell a dolgokat történni,nem kell elzárkozni mert meg keseredett életed lesz..mindenkinek ott van valahol a párja és előbb utóbb az el is fog jönni..
2011. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LadyLee ***** válasza:
Nyugi. Nekem volt, hogy kb. 4,5 évig nem volt senkim, pusztán mert egy értékelhető példány sem került az utamba. Már azt hittem, hogy a 7 bő évem után kapok 7 szűk esztendőt. :) De aztán szerencsére megint eltalált a rózsaszín köd, szóval nyugi, valószínűleg téged is el fog előbb vagy utóbb.
2011. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van, az előző barátnőmet mindennél jobban szerettem, és szerelmes voltam, tudod, kicsi rózsaszín szemüveg... most csak szeretem a barátnőmet, de nem volt bennem a szerelem érzése, és nem hiszem hogy valaha is vissza fog jönni, szeretni tudok, de szerelmesnek lenni... egyébként is felesleges, hisz olyankor csinálja az ember a legtöbb marhaságot, amit idővel megbánhat...
2011. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én még soha nem voltam szerelmes , és nem is nagyon hiszem , hogy leszek...

19L

2011. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én se éreztem még igazán szerelmesnek magam...:(

21L

2011. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egyféle beteg láz. Az a legjobb és legegészségesebb ha valaki soha nem szerelmes, mert azzal megőrizheti lelki egyensúlyát. Minden ami a megelégedettséget zavarja, rossz.
2011. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt leginkább akaratról van szó: van-e elég akaratom ahhoz hogy mindig kiegyensúlyozott, semleges, érzéketlen és, annálfogva, boldog maradjak?
2011. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokan nem mernek, nem akarnak szerelmesek lenni. Félnek a csalódástól, gyávák, minden hülyeséget felhoznak indoknak, ha mégis kezdenek valamit érezni, elmenekülnek.

Szóval el lehet fojtani simán. Minden az agyban dől el.

2011. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én msot azvagyok...:S nagyon...:S


de szenvedek is miatta eleget..:S

:(


nem éri meg, soha többet nem akarok szerelmes lenni, és lnis emgfogadtam ,hogy elfutok legközelebb már a komoly érzelmek elől....

2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!