Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peruccsia kérdése:

Lányok/nők, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Van egy csúnya eszközöm, de a legmegdöbbentőbb, hogy mindig benyeli az aktuális nőm.

Szóval mondjuk ma kedd van, szerdán meccsre szeretnék menni / meccset szeretnék nézni, viszont a párom mást talál ki. Ilyenkor kedden megbántom, erre besértődik s látni sem akar, szerdán délelőtt vagy délután (még a meccs előtt)felhívom, esdeklek, de csak úgy hogy nehogy megbocsásson teljesen, azért még maradjon egy kis tüske benne. Lemegy a meccs, aztán csütörtökön mindentbele megbékítem, és szent a béke. Bámulatos, hogy nem veszik észre, mi az igazi szándékom. :)


Illetve, ami kicsit megbocsáthatóbb, amikor hétvégére nincs pénzem, mert csak hétfőn/kedden kapok (fizut vagy mást), ilyenkor viszont kénytelen vagyok így tenni, nehogy szégyenben maradjak azzal hogy nincs lóvém. Amint megvan a pénza következő hét elején, veszek valami engesztelő ajándékot és szent a béke.


Leírnám még, hogy ez nem mindenkinél válik be, pl a családom nőtagjai immuninsak erre.


Lányok/nők, miért vagytok ilyenek?


2011. dec. 10. 09:38
 1/8 A kérdező kommentje:
El is felejtettem hozzátenni, hogy ez csak akkor működik, ha külön laktok.
2011. dec. 10. 09:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szemét vagy,hogy ilyet csinálsz...
2011. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
előbb vagy utóbb el fog hagyni a párod...senki nem bírja az ilyen mennyiségű veszekedést, de meg is érdemled...miért nem lehet inkább megmondani, hogy te meccset szeretnél nézni, vagy hogy nincs pénzed...nagyon gáz amit te művelsz
2011. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom,h ogy gáz meg szégyen, de ritkán alkalmazom.


Nem minden héten :)

2011. dec. 10. 09:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a nők szeretik eljátszani a sértődött grófkisasszonyt, és elalél az önérzetük, ha valaki utána térden csúszik hozzájuk.
2011. dec. 10. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megsértenek,akkor nem játszunk rá a dolgokra...
2011. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ők is élvezik a szabad estét, és a szabad f@rkakat, amivel a tiéd helyett játszadoznak.


Agybajnok

2011. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűbb lenne megmondani hogy szerdán meccsre mész?? még lehet menni ő is veled! És nem kéne összevesznetek sem.Ha mást talál ki akkor oldjátok meg úgy hogy esetleg mindkét program összejöjjön vagy egyszer ez egyszer az.

Szerintem magadat kérdezd meg hogy miért vagy ilyen...

2011. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!