Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Későn vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn vettem észre, hogy tetszek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Későn vettem észre,hogy tetszem neki,és már nem olyan velem mint volt.Ez azt jelenti,hogy már nem is szeret?Vagy,hogy hozzam helyre ezt a dolgot?Normális válaszokat.
2011. dec. 9. 20:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
*-* szerelmes belém?hát csak úgy megcsókolni...de tényleg nem fogom hagyni,hogy eltávolodjon! ;))
2011. dec. 9. 22:27
 12/28 anonim ***** válasza:
amugy azt hogy kell érteni h "meg sem kérdezte h lenne e esélye nálad?" letámadott, hogy "szeretlek, nagyon tetszel nekem, járjunk?"
2011. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
nem még ezt sem.És itt hibádzik a dolog.Hogy olyan mintha eldöntötte volna,hogy nem azt kész O.o
2011. dec. 9. 22:28
 14/28 anonim ***** válasza:

akkor meg gyerünk!


légy kedves aranyos, légy nagyon érdeklődő, érdekeljen minden amit csinálj, akarjon veled találkozni! érd el találkozzatok minél többet minél hamarabb!!!!


mond el h úgy érzed neked is megváltoztak az érzéseid iránta, pozitív értelembe! :)


érd el hogy mosolyogva feküdjön le aludni! :)

2011. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti,hogy nyíltan próbálkozhatok?! :)
2011. dec. 9. 22:34
 16/28 anonim ***** válasza:

najó...


megint megálltam...


akkor végül is mit csinált?? semmit ? mert a szavaidból ez vehető ki...


mit tett amiből azt hiszed h többet akart?

2011. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
igen nyíltan próbálkozhatsz
2011. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát hívogatott ide-oda,mindig kiállt mellettem,folyton ott volt ahol én.Konkrétan csak azt nem kérdezte meg,hogy járunk e de valamelyik nap kettesben akart velem beszélni..

Akkor most mi van?!Már én se értem -.-"

2011. dec. 9. 22:48
 19/28 anonim ***** válasza:

ugye ugye.... :)


mi is van valójában??? :)


noss!

1. biztos h tetszel neki, biztos h szeret veled lenni, és biztos az is hogy szeret, csak az kérdés , hogy mennyire...


2. Nem meri kimondani azt, hogy "tettszel nekeeeem" és "beléd szerettem" és "ha lehetne veled lennék minden percben"


3. fél hogy elutasítod ha megtenné mindazt amit érez!


Megoldás:

kezdeményezz te! Unalmas már ez a szó tudom, de... légy kedves, utalj arra, hogy mennyire szeretsz te is vele lenni, búj oda hozzá, tedd a fejed az ölébe mikor olyan helyzetben vagytok, dölj hozzá, fogd meg a kezét, mondogasd neki, hogy nagyon jó veled...stb stb....

2011. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Rendben :))
2011. dec. 9. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!