Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Későn vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn vettem észre, hogy tetszek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Későn vettem észre,hogy tetszem neki,és már nem olyan velem mint volt.Ez azt jelenti,hogy már nem is szeret?Vagy,hogy hozzam helyre ezt a dolgot?Normális válaszokat.
2011. dec. 9. 20:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A tetszel neki meg a szeret között qurvanagy különbség van te szerencsétlen.
2011. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Lehet megunta, hogy rád várjon, ha észre sem veszed, és inkább hagyta a dolgokat veled kapcsolatban..

De szerintem még nem késő..derítsd ki, van-e pasija(?csaja?nem írtad, te fiú v lány vagy-e)

Ha nincs akkor még nincs veszve semmi, ha téll tetszettél neki:) Csak legyél határozottabb..

Velem most pont ez történt..tetszett egy srác, de nem igazán érdekeltem, mostmeg mikor lettettem arról, hogy bármi is legyen, elkezdett közeledni:)20l

2011. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

hogy mit tehetsz???


legyél lényegre törő kedves barátságos, és kezdeményezz te, adj egyértelmű jeleket...kezd azzal h hozzászólsz :)

2011. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Barátságos vagyok,és nagyon sokat beszélgetek vele,nap mint nap!De kezd ellökni magától :P
2011. dec. 9. 21:44
 5/28 anonim ***** válasza:

biztos hogy ő lök el téged??

néha az érzéseink csalnak!

van hogy észre sem vesszük de egy szóval eltántoritunk valakit vagy megbántunk, vagy ha közeledni próbál megijedünk és elutasítjuk.....


Amúgy mit mond?

2011. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
vagy szerinted miért érzed azt h eltávolodik??
2011. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kevesebbet beszél velem,már nem hívogat ide-oda,nem lebzsel annyit körülöttem... :/
2011. dec. 9. 21:59
 8/28 anonim ***** válasza:

Na ácsi!!


Ezek szerint elég régóta ismered...

mióta is?

"nem hívogat már ide oda...."

"kevesebbet beszél velem"


hány évesek vagytok?

Azelőtt sokat találkozgattatok, buliztatok, stb??


Szóval fiú-lány haverságban voltatok illetve vagytok??

És ő többet akart csak te nem vetted észre, azt hogy nem baráti szemmel néz rád?

És egyszer kezdeményezett és elutasítottad??


szóval hogy is van ez?? :)

2011. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
6 éve ismerjük egymást,jó barátok vagyunk.Én eddig barátként tekintettem rá.Hát bulizni nem igazán inkább moziba meg ilyenek.De itt a gond,hogy meg sem kérdezte,hogy esetleg lenne e esélye nálam. ://
2011. dec. 9. 22:20
 10/28 anonim ***** válasza:

háát ráb@sztál!


Szerelmes beléd! :)


hidd csak el. most már inkább fél, és haragos dühösebb belülről mert azt érzi hogy esélye sincs h te másként tekints rá...


Szóval a legegyszerűbb és lényegretörőbb válasz mindenre , a következő:

amikor beszéltek, kerülj hozzá egyre közelebb ERGO találkozz vele. És nézz rá légy tőle pár centire és csókold meg basszus!!! :) hidd el hatásos lesz.


(nem kell lefeküdnöd vele, a csók bőven elég, csakhogy ne érts félre)

2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!