Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan vehetem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre, hogy szeret?! Lent részletezem.

Figyelt kérdés
A párommal 6 hónapja lassan párkapcsolatba vagyunk...Valahogy nem érzem,hogy szeret! Mintha elhidegült volna! De még mai napig is erösen bele néz a szemeimbe,es mondja hogy mennyire szeret! Történt viszont pár kellemetlen dolog ,megtudtam a múltját ,és nagyon szeretem ígyhát meg bocsátottam neki! Hiszen annyira könyörgött ,megsajnáltam és nem volt más választás...De Valahogy nem érzem,hogy szeret....Talán nekem az a fura,hogy annyit mondja nekem,hogy szeret...Sokat csalódtam,és elveszítettem a bizalmat,már nem tudok hinni senkiben! Honnan tudhatom meg hogy szeret?!
2011. dec. 9. 18:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! sok mindenben igazad van! sajnos már sok mindent el türtem neki,amikor szakítani szeretnék vele,folyton könyörög,hogy ne hagyjam el mert szeret,és így persze rossz érzes,sajnos nem tudjuk,hogy mit akarunk egymástól..szexuális életet is élünk,de ez szinte az utolsó dolog mindig nálunk,nem használ ki engem,olyan mint egy gyerek szerelem a mi kettönk párkapcsolata,hiszen nem tudjuk,hogy ki mit akar...állitólag 1 év múlva el akar venni feleségül de még addig van ,komolyan minden percben máshogy gondolkodom én is és ö is :(
2011. dec. 10. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!