Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan vehetem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre, hogy szeret?! Lent részletezem.

Figyelt kérdés
A párommal 6 hónapja lassan párkapcsolatba vagyunk...Valahogy nem érzem,hogy szeret! Mintha elhidegült volna! De még mai napig is erösen bele néz a szemeimbe,es mondja hogy mennyire szeret! Történt viszont pár kellemetlen dolog ,megtudtam a múltját ,és nagyon szeretem ígyhát meg bocsátottam neki! Hiszen annyira könyörgött ,megsajnáltam és nem volt más választás...De Valahogy nem érzem,hogy szeret....Talán nekem az a fura,hogy annyit mondja nekem,hogy szeret...Sokat csalódtam,és elveszítettem a bizalmat,már nem tudok hinni senkiben! Honnan tudhatom meg hogy szeret?!
2011. dec. 9. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
pl.ay idegesit ,hogy össze vissza dolgozik,sosem tudom hogy mikor,és ha zavarom úgy elkezd velem fejjebb hangon beszélni,és tudom h.igaza van mégis nagyon megharagszom...bonyolult...le sem tudom írni az egészet...
2011. dec. 9. 18:29
 2/11 anonim ***** válasza:
lófasz :D
2011. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ígyhát nem tudom megállapitani ,h.mit érez vagy csak hazudozik nekem mint pl.a múltját is letagadta...:( újra beleválogattam 17/L
2011. dec. 9. 18:31
 4/11 A kérdező kommentje:
értelmesebb válaszokat...ha lehet...ha nem akkor ne írj feleslegesen..
2011. dec. 9. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy irjak valami értelmesnek tűnőt is, én a helyedben nem húznám a dolgot, meg kell beszélni hogy mi van, ha neked utána se jó akkor vége. Az hogy sajnálatból vagy vele, és nem azért mert nagyon szereted, ez már elég szar dolog. De ha már megsajnálod és még utána mikor kap második esélyt még mindig képtelen kimutatni hogy igazán szeret, szerintem hagyd a csudába. Én akit szeretek annak ki is mutatom úgy hogy az illető érezze is.. 17F
2011. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Abból érezheted, ahogy viselkedik veled. Veled türelmesebb mint másokkal, apróbb érintések, amiket más nem kap csak te, puszik akkor is, amikor csak egymás mellett fekszetek. Én pl abból érzem nagyon, hogy a párom szeret, hogyha nálunk van, de tanulnom kell, ülök az asztal melletted, szenvedek, ő meg csak odajön, nyom egy puszit az arcomra, megsimogatja a fejem és megy dolgára, hogy ne zavarjon. Ilyen apróságokból lehet érezni, hogy te kellesz neki, de igazán erre tuti tippeket nem lehet adni.

Ha nagyon "el vagy keseredve", akkor egyszerűen beszéld ezt meg vele! Hátha csak stresszesebb időszaka van, azért érzed "hidegnek".

2011. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
Nem lehet, hogy te nem szereted őt? nincs bizalom = rossz kapcsolat.:( sajnálom.:(
2011. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...az a baj,hogy nem egy nyelven beszelunk,mivel ö arab en pedig roman...kint elek nemetbe mar 7honapja...es nem nagyon tudom elmondani neki az erzeseimet nemetul :(
2011. dec. 9. 18:46
 9/11 A kérdező kommentje:
mogyorósmákosrétes elgondolkodtato...amit irtal...ezt meg en sem tudom bisztosan! ahogy mondod...valamit erzek,de nem 100% szerelmet...talan ugy szeretem mint egy baratot,sok szep kozos pillanatunk volt eddig,voltak rossz dolgok is amik fajtak...es fajnak is ...de valahogy nagyon is kotnek hozza erzesek!!! erzem amikor nincs velem,hogy nagyon hianyzik sokszor egy csok boldogga tenne az egesz eletemet...annyira szomjazom ha nincs velem...de amikor velem van,mas erzesem van,hogy el kellene hagyjam...nem ertem magam,es bocsika ha ti sem engem =(
2011. dec. 9. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt hívják ragaszkodásnak. Ha elhagynád az első pár hétben kb lekéne kötöznöd a kezeidet, hogy ne hívd fel, de idővel enyhülne a hiány és te magad is megbizonyosodnál arról, hogy jól döntöttél. Én kb egy éve voltam ilyen helyzetben, közös megegyezéssel lett vége két év után annak a kapcsolatnak, nagyon szenvedtem, de megérte. Jobb ez így mindkettőnknek.


Az pedig szerintem nem egy komoly kapcsolat, ha nyelvi hiányosságok miatt nem tudod megosztani a pároddal a mélyebb érzéseidet. Ezzel nem minősíteni akarlak, félre ne értsd, csak megértem, hogy ez alapjaiban véve olyan probléma, amin nem igen tudsz változtatni, ha csak el nem kezdesz gőz erővel tanulni.


Ami még eszembe jut, az az arab kultúra, ahol köztudott, hogy egy nő "nem ér annyit". Lehet neki a vérében van az, hogy te vagy, veled lehet bárhogy viselkedni, mert az ő kultúrájuk szerint el kéne hogy tűrd. Lehet az idő teltével kezd ez az énje kibukni belőle. Nem tudhatod.

2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!