Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt egy pasival, hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt, megcsalt egy pasival. Mint nő,totálisan meghaltam.

23/L

ő: 27/F


2011. dec. 9. 12:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
És most hivatalosan is együtt lesznek? Kaocsolatuk van, hogy történt, miért tette?
2011. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy most együtt vannak-e?

Nem számít. A lényeg az, hogy a kérdezőt ez sokként érte.


Kedves kérdező,

Ne aggódj, ez nem téged jellemez mint nőt, hanem csak azt jelzi, hogy:

a, A pasid meleg volt, de megakart felelni a társadalmi elvárásoknak, ezért téged használt, mint álcát.

b, A pasid biszex és megcsalt téged egy csávóval, de nem azért mert elégedetlen volt veled, mint nővel, hanem azért mert gyenge jellem.


Magadat semmiképp ne hibáztasd, mert nincs semmi értelme.

2011. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Az előttem író (22-es) válaszoló adta a legkorrektebb választ.

Egyébként nekem is van egy kérdésem. Az miért más, ha pasival csal meg? Az az ő dolga, hogy biszex, téged ez nem minősít. Tehát innentől csak az történt, hogy megcsalt. Nem mindegy kivel? Egy szemét volt, ki kell dobni és kell felejteni!

2011. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 László22 ***** válasza:
100%

Így van teljesen mindegy hogy férfival vagy csajjal csalnak meg a lényeg benne a megcsalás, én pasi vagyok és ugyan úgy megalázva érezném magam ha egy csajjal csalnak meg mint ha egy pasival, lényegtelen a csomagolás és a körítés a lényegen nem változtat.

Amúgy a 3 év adja meg azt a kort ami már régóta menő a mai társadalomban hogy a pasik többsége házasság után sok gyerekkel a háta mögött lesz meleg, miért? mert már nem tud mit csinálni unja magát a kapcsolatban vagy csak újdonságot keres és ezért próbálják ki ezeket a dolgokat, és soha ne mond hogy soha mert te is kerülhetsz ebbe a helyzetbe. Én ezt gondolom erről.



23F

2011. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem nem mindegy férfivel vagy nővel csal meg egy pasi. Mindkettő gáz, de az egyik még undorító is. Már bocs, de mondjuk a nője sz...ja a farkát, amivel félórával előtte egy pasi seggében járt.

Már bocs, szerintem nem ugyanaz.

2011. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, de egyik bűn nem súlyosabb mint a másik.

Az hogy szerinted undorító, az meg egyéni szocprobléma. A megcsalás önmagában undorító.

Az undor szubjektív élmény. Nekem például az undorító, mikor valaki a városban nyilvánosan smárol, de valami elvetemült nyelvkaparászó módon.

2011. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Akkor ebben nem értünk egyet, de remélem a kérdező lelke hamar helyrebillen.
2011. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

"Amúgy a 3 év adja meg azt a kort ami már régóta menő a mai társadalomban hogy a pasik többsége házasság után sok gyerekkel a háta mögött lesz meleg, miért?"


Azért, ez durva lenne, ha igaz, lenne, azaz, hogy a kapcsolatban levő férfiak több mint fele bzi/biszex...

2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Azért a felük biztos nem, de 5-6% valószínűleg.
2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
gyorsan! és gyorsan felejtsd is el, hogy jártál vele... én a helyedben azt tenném!
2011. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!