Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.

1 éve együtt élünk a párom szüleinél,de anyósékkal lakni,sosem jó döntés,ezért szeretnék(nénk) elköltözni külön házba.

A párom apja monda,hogy tavasszal vesz nekünk egy házat.

Van is egy ház ami jó lenne nekünk,ezt meg is kérdezték a tulajdonostól az utcán,hogy nem-e adnák el.És árajánlatot is tettek.

Ők mondták,hogy megbeszélik otthon,de míg él a mama addig nem akarják eladni,de azért megbeszélik.

Én mondtam a páromnak,hogy eltelt azóta 2 hónap mióta erre rákérdeztek,és ők nem jeleztek vissza,ezért megkérdezhetnék,hogy akkor mire is döntöttek,hogy mi is tudjunk mire számolni.

Erre a párom mondta,hogy ne szóljak bele,ne okoskodjak,mert nem fogják megkérdezni,mert ha eladó akkor úgy is eladják.

De mondom a kérdezés nem kerül pénzbe hogy mégis mit akarnak a házzal.

És csak nem akarja megkérdezni,mondja,hogy majd alakúl magától a dolog.

Úgy vagyok vele,ha annyira külön akarna menni,nem tétovázna ezen és nem torkolna le,hanem egy próbát megérne még 1x megkérdezni.


2011. dec. 8. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol semmi nem lesz jobb, ha aposod vesz neked egy hazat, az tovabbra is az ove lesz. Hidd el miattad mondom.
2011. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM, de mondom szerintem...megkéne ezt kérdezdd tőle..úgy gondolom jobb ha egy kapcsolatban nem titkoljuk el aondolatainkat egymásról...talan egy kis pillanatnyi veszekedes lesz, de talan elmondja hogy miert nem akar...nem tudom..
2011. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Mondtam neki,hogy szerintem ő nem is akar külön költözni,csak kifogásokat keres.

Azt mondja nem így van.

2011. dec. 8. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt, hogy nem költözne el veled. Szerintem bízd rá az ügyet. Különben sem te fizeted a házatXD Ne okoskodj bele!:) Megértem, hogy már tűkön ülsz, de ez nem máról a holnapra megy. Ha van pénzed akkor vegyél te házat!
2011. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a családja pénzével ne kezdj el sietni, mert bunkóság.

Lehet rosszul esik neki, hogy a szülei vesznek neki házat, és nem ő tudja megteremteni az árát. És még jobban égne az arcán a bőr, ha úgy túnne, siettetné a dolgot.

2011. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!