Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik egy lány akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Sajnos nem úgy néz ki, hogy egyhamar vége lesz a kapcsolatuknak, pedig a lány azt mondta, hogy bejövök neki.
2011. dec. 8. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit sajnos ilyen az élet :S
2011. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ne akarj harmadik fél lenni egy kapcsolatban.

Senkinek nem jó. Neked sem, a lánynak sem és a fiúnak sem. Csak erőszakot, gyűlöletet szül. Legalábbis én biztos, hogy beverném a képed.

2011. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy GUSZTUSTALAN harmadiknak lenni egy kapcsolatban. Hagyd mások magán életét.
2011. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok harmadik! hagyom őket, nem pofátlankodok bele a kapcsolatukba, csak ez így elég sz*r nekem... :S
2011. dec. 8. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Várd meg mig szakítanak.
2011. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár én a helyedben rásegítenék egy kicsit. Kiderítenék a srácról valami gusztustalant, amit titkol a csaja elől (de nem kitalációt, olyat amit bizonyítani is lehet), valahogy a lány fülébe csempészném, szakítanak és ott teremsz, hogy kisirhassa magát a válladon.


Mindenkinek vannak aljas titkai. Szóval nem lenne nehéz.

2011. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :DD
2011. dec. 8. 19:35
 8/8 BlackSword ***** válasza:

Vigyázz, mert akkor már neked is lesz egy gusztustalan titkod, amit mejd később esetleg ellened használnak majd fel...


Másrészt nehogy olyan dolgot deríts ki, amiről Te csak hiszed, hogy a lány nem tudja, mert úgy jársz, mint az egyszeri rosszfiú, aki nem tisztította meg a fegyverét...

2011. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!