Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Az idő enyhíti a sebeket"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az idő enyhíti a sebeket" Mikor próbálkozhatok újra? L/18

Figyelt kérdés

A barátommal 2 évig voltam együtt. Tegnap szakított velem,mert hibáztam. Nem szeretném ezt részletezni, de lényeg,hogy nem megcsalás vagy ilyesmi,de ettől függetlenül nagy hiba volt részemről.

A két év alatt 2-szer már szakítottunk, egyszer ő velem, egyszer én vele,de kb. 1 hónap múlva mindkét alkalommal újra kezdtük,mert nem bírtuk egymás hiányát.

Most viszont érzem,hogy nem lesz elég egy hónap.

Mit tegyek? Nagyon szeretem, közös jövőt terveztünk.


2011. dec. 7. 21:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sokat sírtam már miatta, úgy érzem nélküle nem teljes az életem. Ha még egy esélyt adna minden percben odafigyelnék,hogy többet ne hibázzak.
2011. dec. 7. 21:08
 2/15 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni hogy mit tettél... nem mindegy ugyanis...
2011. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MKs ***** válasza:
Hadj idot neki! at kell gondolnia biztosan sok mindent es sztem neked is van mit! deh persze egy kis ido utan nyugodtan keresd es beszelgessetek nyugodtabbak lesztek mindent letudtok tisztazni de oszinten nem bantasbol nem eld bele magad mert lehet h csalodni fogsz! lehet h osszegzitek a 2 evet megbeszelitek h szep volt jo volt de enyi volt! es szepen el valtok! akkor neked is muszaj lesz felejeteni! de lehet h minden rendbe jon mindenestre most hadj neki teret!
2011. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
elle fordítottam másokat.
2011. dec. 7. 21:12
 5/15 MKs ***** válasza:
Es ezt mier tetted ha szereted??
2011. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

féltékeny voltam, pedig rohadtul nem volt rá okom.

kicsit ki akartam sajátítani.

de kérlek ne ítéljetek el, ezek alapján tudom,hogy egy hü_lye pics@'nak tűnök,de szerintem minden ember hibázik, és én ekkorát még sosem hibáztam mint most.

2011. dec. 7. 21:20
 7/15 A kérdező kommentje:

az iránta érzett szerelem vett rá erre és nem figyeltem magamra, csak mikor késő lett.

viszont ennél kisebbet -de mégis nagy hibát- már mindketten elkövettünk egyszer. és abból békülés lett, pedig mindkettőnél azt hittem nincs tovább.

2011. dec. 7. 21:23
 8/15 MKs ***** válasza:
sztem fogadd meg amit irtam
2011. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2011. dec. 7. 21:47
 10/15 MKs ***** válasza:
NM
2011. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!