Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki idősebb tőlem 3évvel, de nagyon tetszik, szerinted próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
Nem igen szeretnék pofára esni, de ahhoz meg próbálkozni kell, hogy tudjam egyáltalán mi a helyzet. Az is egy kis probléma, hogy a tesóm barátnője és messze lakik.
2011. jan. 10. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát az utolsó mondat előtt azt mondtam volna, hogy hajrá.

De elolvasva a tesós dolgot..hát elég nagy taplóság lenne tőled.

2011. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? nem mindegy ez sem (: milyen a kapcsolatot a tesóddal? Meg tudnád esetleg ezt vele is beszélni?Tényleg nagyon tetszik? : D
2011. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem a taplós hszelő be nézett vmit :D legalábbis remélem tesód bnője : mint haver stb : úgy simán miért ne tesó még helpelhet is :D én is elkapnám 1ik bnőjét de még mennyire h el :D pedig 4-5 évvel idősebb mint én :D

ha a csaja akk persze h nem XD de sztem itt nem erről van szó :D


19F

2011. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az is egy kis probléma, hogy a tesóm barátnője és messze lakik."


Szerintem nem néztem be semmit. Ha csak a barátja, haverja lenne a leányzó, tán nem lenne probléma, nemde? De.

2011. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ^^Kadar^^ válasza:

hat ha a tesod csaja szerintem nem erdemes.De a csaj meg a tesod meg eggyut vannak ha nem akkor hajra.Mondjuk ha az ocsem osszejonne a volt baratnommel azert zavarna nem is kicsit

20/F

2011. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 19Ft vagyok, tesóm 25N, a barátnője meg 21N.
2011. jan. 10. 18:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 19F vagyok, tesóm 25N, a barátnője meg 21N.
2011. jan. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!