Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erotikus álmaidban a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus álmaidban a párod szerepel?

Figyelt kérdés

Ha álmodsz valami erotikusat, akkor a pároddal álmodod?


Nemet, kort is kérek :-)


18F


2011. dec. 7. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Én nem a párommal szoktam. Viszont a legjobb ilyen álom vele volt, mikor együtt aludtam vele. Jó volt mellette kelni :-D
2011. dec. 7. 21:05
 2/8 anonim ***** válasza:

én akkor szoktam vele álmodni 90%-ban

amikor mellettem alszik

és az álmok nagy részében szerepel szex is:)

2011. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Bár most sajnos még nagy köztünk a távolság, de nem sokáig....:) Én minden éjjel vele álmodom, nekem ő nagyon hiányzik...:(

24/L

2011. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt már olyan, hogy azt álmodta barátnőm, hogy szexel,és felébredt, és tényleg szexelt(rámásztam),de élvezi az ilyet,szerintem akinek van valakije, biztos álmodik ilyesmit amugy,még ha nem is csinálnak akkor abban a pillanatban semmit vele(22/f)
2011. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Áááá,utolsó,nekem is volt egy ilyen,szex után bealudtunk,én meg azt álmodtam,hogy szexelek és aztán felébredtem és kiderült,hogy tényleg:D Mert közben rámmászott a pasim és elkezdett simogatni...esküszöm,mást lerúgtam volna magamról(exeim közül mindet),de tőle jólesett:D Meg hát vicces volt:P

21L

2011. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én voltam az utólsó,én imádtam ezt a dolgot, a párom is imádta,onnan vettem észre, hogy felébredt, hogy feltérdelt, vagy csókolt, de alvás közben is ugyanúgy nyomta magát hozzám, mint ébren.
2011. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben én is egyre több erotikus álmot álmodok, de érdekes módon a párommal nem sikerült még. Volt itt már mindenki a legutáltabb ismerősömtől kezdve, az egyik legjobb barátomon át, egészen Robb Starkig és Jon Snowig (sok Trónok harcát olvastam lefekvés előtt :P)
2012. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tipp: Ölelkezős elalvás, ha éjszaka "bele vagyok gabalyodva" :-) a csajomba, akkor általában álmodom is vele valamit.
2012. jún. 30. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!