Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelmes férfi?

Figyelt kérdés
:)
2011. dec. 7. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Magamból tudok kiindulni: gyakorlatilag minden gondolatom körülötte forog, és a legapróbb dolog is,ami hozzá köt, határtalan örömet okoz számomra :)
2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:)
2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát... szeret vele lenni, ő ját mindig a fejében stb :D csak a mai lányok nagy része őket szarja és mennek ahhogy aki csak megdugni akarja őket....
2011. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

I. Hűséges

II. A lehető legjobbat akarja a szeretett nőnek

III. Teljesen önzetlen

IV. Úgy szereti a lányt, ahogy van, tehát nem akarja, hogy a kedvéért megváltozzon.

V. Gondoskodó, hirtelen kedves mindenkivel

VI. Képtelen más nőt elképzelni maga mellett

VII. Nem csak dugni akar

VIII. Ha az előbb említett 7 pont egyike is hiányzik, akkor az már nem szerelem, tényleg csak ágyba akarja vinni a kiszemelt nőt.

2011. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miből lehet észrevenni? :)
2011. dec. 7. 19:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem említettem, de 16/F és igaza van az előttem lévőnek, mai naiv nők azt választják, aki csak meg akarja őket dugni, téves megítélésben szenvednek és tényleg nem veszik észre ki az igazi férfi (jellemben).
2011. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másból... én onnan tudom, ha az vagyok, hogy képtelen vagyok másra gondolni :P
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
hülye!
2011. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bambul, mélázik(nem a lány közelében csak egyébként), össze-vissza beszél, zavart, meg az előbbieknél le írt 7 pont.
2011. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!