Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élők,akik jó esetben egy héten 1x láthatják a párjukat. Mit szólnátok ahhoz,ha pl holnap csak úgy a semmiből betoppanna hozzátok a párotok az iskolába/munkahelyetekre?
2011. dec. 7. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát igen de nekem annyira nem egyszerű sajnos mert mi köztünk 400 km a távolság...de megfogom csinálni.
2011. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez egy tök aranyos sztori, meg minden és bocs, hogy OFF-olok, de a "majdnem 1 órányi" távolság szerintem nem nevezhető távkapcsolatnak.

Én is és a barátom is Pesten lakunk, csak ő a IV. én meg a XVII. kerületben.

Nekünk is jó egy óra az út egymáshoz (vagy picit több is). Szerintem ez nem távkapcsolat :).

Amúgy miért csak 2 hetente találkoztok, ha csak 1 óra az út? Mi egy héten 2-3 napot is együtt töltünk, pedig mindketten dolgozunk, méghozzá tök különböző munkarendbe.

Nem kötekedésből kérdezem, tényleg kíváncsi vagyok.

L/24

2011. dec. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Az ok az,hogy -> 1 drága a busz -> 2 sajnos a szülői szigor mindkettőnknél elég rendesen jelen van. Csak a szombat jöhet szóba.

Amúgy igazad van.De néha olyan messzinek tűnik az az 1 óra. :S:)

2011. dec. 8. 06:12
 14/17 anonim ***** válasza:

:) Na, hát akkor valóban nem a távolság miatt van, hanem a szülők miatt.

Amúgy néha-néha szerintem belefér egy-egy "lógás" a suliból, ha már nagyon hiányoljátok egymást.

Persze azért rendszer ne legyen belőle :).

Amúgy miért akadályoznak a szülők? Túl fiatalok vagytok még, vagy csak szimplán vaskalaposak?

Nem lehet velük megbeszélni a dolgot?

L/24

2011. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a 24 éves lánynak igazat adok mert ez nem nevezhető távkapcsolatnak hiszen a mai világban vonattal 1 óra alatt meg lehet tenni ezt az utat és kb olyan mintha budapest egyik végéből a másikba mennél ahogy ő is mondta...bár csak az én párom is ilyen közel lenne mint te,na a miénk az már annak nevezhető hiszen nekem csupán 6 órát kell utaznom vagy neki hogy lássuk egymást egy út nagyon sokba kerül nekünk kb 20 ezer ft ami sajnos csak 1 hónapban egyszer valósítható meg,ha mi annyira lennénk mint ti akkor hétvégente simán lehetne találkozni az meg nagyon könnyen kibírható,nálunk volt olyan hogy 2 hónapig nem láttunk egymást....persze kinek mi a távkapcsolat de a tietek még nem nevezhető annak igazából én szerintem,a távkapcsolat 300 km felett kezdődik ahol a találkák nagyon nehezen oldhatók meg...vagy nagyon ritkán az idő és a pénz miatt,bár én nem sajnálom rá a pénzt mert tudom hogy megéri csinálni mert egy olyan emberért teszem aki tudom hogy az igaz számomra.
2011. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja és a 6 órát úgy értem hogy csak az oda út,oda vissza 12 óra az út.....és ennyi pénzért drága mulatság nálunk egy ilyen meglepetés...
2011. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
több, mint 2 eve vagyok ilyenban, es meg nem is találkoztunk szemelyesen..
2012. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!