Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megfelelő köszöntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megfelelő köszöntés?

Figyelt kérdés

Hamarosan találkozom egy rég nem látott ismerősömmel. Mindkettőnk részéről megvan a vonzalom a másik felé, de nem járunk... Szerintetek melyik a hatásosabb köszöntő?

- Leszállok a vonatról meglátom és szaladva a nyakába ugrok

- Leszállok a vonatról közömbösen odamegyek, várok valami furcsa reakciót (mi az már meg se ölelsz? vagy valami hasonló) és akkor ugrok a nyakába.

- Megölelem a szemébe nézek és lekapom (legutóbb ő is ezt csinálta, szóval kölcsön kenyér visszajár) - ez a legkockázatosabb

Szerintetek?


2011. dec. 7. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
miért rágódsz rajta? leszállsz a vonatról adsz neki három puszit. majd lesz ami lesz. de ne szarjál be. gondolj bele mi lenne ha nem lenne ott? erre már gondoltál?
2011. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen ott lesz. És mi az a három puszi? Ne idegesíts fel xD Én nem követem a tiniribanc divatot -.-" Nekem elég a kettő is...
2011. dec. 7. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
hát sokkal intelligensebb te sem lehetsz a tiniribizliknél,ha felteszel egy ilyen kérdést!
2011. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Intelligenciaszintről ne beszéljünk kérlek :D Harapós leszek ha ilyesmibe belekötnek nálam... Tudod a tanulás miatt nincs időm pasikra ezért nem tudom 17 éves fejjel hogy kezeljek egy ilyen szituációt.
2011. dec. 7. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Odaérsz, szállj le, majd térdelj le és szeresd.
2011. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tipped, biztos értékelné :DD
2011. dec. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!