Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem a volt barátnőmet és nem telik el ugy nap hogy ne látnám és ez mindig felkavar hogyan tudnám elérni hogy ujra járjunk?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy megismerkedtem vele aztán nagyon egy hullámhosszon voltunk 2 hét alatt ösze is jöttünk. keveset jártunk 1 hét amikor közölte velem hogy a volt barátja megint ir neki és hogy őt szeretei és nem akar engem ezzel megbántani. Elfogadtam igaz nehezen ennek a szakitásnak már 2 hónapja egyedül csak az zavar az egészben h szerintem előre tudta hogy ez lesz és akkor nem értem miért jött össze velem namármost probáltam vele ezt megbeszélni elhivtam h találkozzunk és mondja el nekem nem jött el arra hivatkozva h táncot próbál 40 percet vártam rá a hidegben. Amikor látom a sulinkba délután azután minidg levert hangulatom lesz és megint arra gondolok hogy milyen jo is volt vele mert neki tényleg megnyiltam és merem állitani hogy az volt életem legboldogabb hete nagyon szeretném ha ujra összetudnék jönni és ujra ilyen boldog lehetnék ebben kérem a segitségeteket. köszi
2011. dec. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Kezdd azzal, hogy megtanulsz helyesen írni.
2011. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj mással, szard le, csinálj úgy, mintha semmi nem történt volna. velem is volt ilyen (csak nyilván fiúval, mert lány vagyok), de mi már az első találkozáskor "összejöttünk", majd együtt maradtunk 2 hetet, és közölte hogy inkább legyünk csak barátok, mert egy másik csaj tetszik neki. kínlódtam 1 hétig, de aztán úgy gondoltam hogy szarok az egészre, és azóta jól vagyok, pedig énis mondanám hogy az volt életem legjobb időszaka.:)
2011. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj vele újra összejönni, ha nem az exéért majd elhagy másért. Ez a lány nem érez úgy irántad, ahogy te őiránta, valószínűleg akkor is azért jött össze veled, mert megpróbált felejteni, azaz, lehet nem szándékosan, de kihasznált.

Próbálj meg másra koncentrálni, tudom hogy még most nem megy, de ne rágódj ezen többet, legyél sokat a barátaiddal, ismerkedj, kösd le magad amíg nem múlik el. Nagyon nehéz túlvészelni ezt az időszakot, de hidd el, a barátok csodákra képesek:)

2011. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!