Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi velem ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi velem ezt velem a szerelmem?

Figyelt kérdés
Mindig beszól mindenért kicikiz, megkér valamire aztán akár hogy igyekszem azt mondja hogy szarul csináltam pedig én nagyon szeretem és azt mongya hogy ő is de mindig olyan fura...... én meg alig bíróm visza tartani a sírást nem tudom miért mond mindig csúnyákat.. szerintetek nem is szeret hanem xíwat engem??
2011. dec. 5. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, jobbat érdemelsz.
2011. dec. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne egyáltalán?
2011. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott 100szor jobbat érdemelsz az ilyen tuskóknál
2011. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én azt mongyom,hogy hüje vagy hogy lyársz vele


XD

2011. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De egy patkány... Te meg miért hagyod magad?

Legközelebb mondd ezt neki:

Na akkor csináld te bammeg. Ne szívassál, nem vagyok a szolgád, eleget aláztál már.

2011. dec. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

már nemszeret,és ne is sirj miatta mert nem érdemel meg téged,és neked kell lépned mert ha nem akkor rosszul fogsz járni mert kihasznál majd,és sokkal jobbat érdemelsz


22/f

2011. dec. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú vagy lány vagy? (bocsi, de manapság már amilyen férfiak vannak...)

Írhatnál pár példát mivel cikiz, kifejthetnéd bővebben. Lehet, hogy nem esik le neki, hogy bánt csak cukkolni akar, de túllő a célon.



21F

2011. dec. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen bunkó,lapát neki!
2011. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, hogy szeret e vagy csak ilyen a természete. Az én párom se egy könnyű eset, nem veszem fel, ha nem tetszik neki valami, oldja meg maga. Amint kimondom síri csönd lesz, lenyugszik, és megmagyarázza, hogy ő csak azért mondta, hogy tudjam, ő nem így szereti. Itt most a kajára gondoltam. :D
2011. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Makk Dorina ***** válasza:
Sztem ha porigaláz akkor hagyd ott...Vagy mondd neki hogy állítson mert ez neked igy rosszz....
2011. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!