Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányokkal szeretnék ismerkedni, semmi kikötésem nincs, csak hogy vékony testalkatúak (vagy normál) legyenek és romantika se álljon tőlük távol. Ötletek?:)
2011. dec. 4. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Semmi kikötés,csak....:D
2011. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem sokat segítettél, de legalább megmosolyogtam, mert valóban hülyeség:D
2011. dec. 4. 18:11
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ezt már leírtam valaki másnak is, de most bemásolom ide is. Az élő ismerkedést tudom ajánlani. Az internet nem erre való és leginkább csak lelkisérült embereket fogsz találni, akik utána egész életedben a nyakadon maradnak... És itt a másolt szöveg:

Hasonló cipőben járok, mint te. Jelenleg nekem sincs barátnőm. Viszont nagyon sok lány barátom van. Azt fogom csinálni, hogy egyikőjük felé megpróbálok úgy közeledni, hogy feltűnjön neki, hogy többet szeretnék. Viszonylag rég óta jóban vagyunk. Talán egy háromnegyed éve ő a legjobb barátom, de nekem egy kapcsolat többet jelent. Sokkal többet tud adni, mint egy sima barátság. Még akkor is ha lehet, hogy nem tart olyan sokáig. Én mindig is ezt a nézetet vallottam. Ha Neked is vannak közelebbi lány barátaid, Neked is ezt tudom ajánlani. Ki tudja, lehet hogy mindig is ott volt előtted az igazi, csak nem vetted észre.

Remélem összejön Neked valaki. Sok szerencsét! =)

24/F

2011. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!