Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem puszilgat, ölelget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem puszilgat, ölelget a barátom utcán/lakáson kívül?

Figyelt kérdés
Otthon állandóan bújik,puszilgat, de utcán szinte soha. Néha átkarolja a derekam, köszönésnél szájra puszi, de semmi más. Ez jelenthet valamit? Ti hogy vagytok ezzel?
2011. dec. 4. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jól teszi!!ha otthon meg van hogy ölelget akkor utcán semmi helye....a barátnőm sem szereti és sokan nem szeretik nyilvánosan...senkinek semmi köze hozzá.
2011. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te szereted amikor előtted egy szerelmes pár mindig egymás szájába van? NEEEEEM .
2011. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze,azt én sem szeretem, mikor előttem nyalják-falják egymást, és ízléstelennek is tartom.

Csak kíváncsi lennék, ennek van-e valami különösebb oka, hogy még csak 1-1 arcra/szájra puszit sem ad.

2011. dec. 4. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:

pont l*szarom mit gondolnak mások, mi utcán is bármikor smárolunk, meg ölelgetjük egymást...kit érdekel a többi ember???!!!!


am én akkor voltam így, mikor szégyeltem a barátnőmet...volt oylan is, hogy egy elég csúnya nővel jöttem össze, és akkor volthogy még a kezét se fogtam...hátha azthiszik, hogy csak a báttya vagyok...XD

2011. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen "felemelő" válaszokat írsz, hogy szégyellni barátnőt, stb.:D

Egyébként nem arról van szó, hogy foglalkozni kell az emberek véleményével, de van, aminek otthon van a helye, szerintem.

Nem mellesleg engem zavarna is, ha mások előtt csókolóznánk, nekem nem is menne.

Viszont nem is ilyesmire gondoltam, csak 1-2 puszira, stb.

2011. dec. 4. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet nála a puszi is abba a kategóriába tartozik, hogy inkább csak otthon. De kérdezd meg nyugodtan (tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát!) lehet azt hiszi, hogy téged zavarna. Nem tudom. De szerintem semmi rosszat nem jelent.

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

Az én párom, vőlegényem utcán is ad szájra puszit (csókolózni semmi kép nem szoktunk! Már csak amiatt sem mert utáljuk ha más előttünk nyalja-falja egymást) megölel.

2011. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

20 évesek vagyunk, és kb fél éve vagyunk együtt.

2011. dec. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!