Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha ti csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ti csak barátként tekintetek egy srácra akk elmentek vele kettesben ide-oda?

Figyelt kérdés

ezt az ide-oda dolog pl kávézó, mozi,bevásárlo közp.stb.

miért lehet az ha valaki igen?akk esetleg tetszik neki a fiu és igy akarja jobban megismerni vagy miért?


2011. dec. 3. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, mi elmentünk párszor, és ta-dám...10 hónapja boldog kapcsolatban élek vele :D
2011. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és ha az van h nem jön be neki akk miért miért van ez?
2011. dec. 3. 22:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnők is járnak kettesben vásárolni és kávézni, akkor is, ha heterók.
2011. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
ja, ingyen mozit kaját-piát bírják ám...
2011. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igten,mivel létezik ez olyan dolog h fiú-lány barátság.Az ilyen kapcsolatokat is ápolni kell. És ez azért van mert kedvel,de ha több lenne azt észre vennéd.Sztem nem kéne túl gondolni a dolgokat.
2011. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

1. válaszolónak a szituja ismerős.... :D

Mondhatom, h legjobb fiúlány barátság volt... Két hónapja vagyunk együtt. :)

2011. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miért ne? Mondjuk moziba nem mennék kettesben más fiúval, mert tudom, hogy megbántanám a barátomat és mert én se örülnék neki, ha kettesben menne moziba más lánnyal. Nekem egy mozi az már randinak számít.

Viszont sétálni, kávézóba beülni simán, mivel egy fiú barátot gyakorlatilag nem tekintek férfinak, ugyanolyan viszony fűz hozzá, mint egy barátnőhöz. Mindig is sok fiú barátom volt, és soha nem tetszett egyikük sem, meg se fordult a fejemben, hogy összejöjjek bármelyikkel is, mikor nem is tudtam férfiként tekinteni rájuk (és akin láttam, hogy esetleg ő többet akar, azzal tisztáztam is ezt.)

20/L

2011. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De ugye milyen jó ez , kedves utolsó? :D legjobb barát, lelki társ, és a szerelmed, szeretőd is egyben :D <3
2011. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22:52 esnek ment :'D
2011. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mozizni is lehet barátnővel vagy rokonnal, de ha már kapcsolatban vagy valaki mással, tényleg gyanús lenne.
2011. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!