Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti örülnétek egy ilyennek?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősöm szeretném meglepni karácsonyra :D Azt mondta kiskora óta rózsaszín szőrös nyuszis mamuszt szeretne de sose talált (meglepő 43-as méretbe). Csak poén miatt persze, nem meleg :D Nos én sem találtam, viszont csináltam... Ti örülnétek egy saját készítésű ajándéknak, vagy ne adjam oda, mert gagyi? :S


[link]


17/L


2011. dec. 2. 20:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
szerintem nagy poén és meg nem mondanám, hogy házi, tök jól néz ki.
2011. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

WOW!

Nagyon ügyes vagy! Nagyon klassz, hogy ilyet tudsz csinálni. Elképesztő :)


18/F

2011. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg nagyon örülök, hogy tetszik. Mert amúgy nem szoktam varrni, meg ilyesmit... :) EZ az első próbálkozásom
2011. dec. 2. 20:55
 24/34 anonim ***** válasza:
add oda!!! :D nagyon aranyos! :)
2011. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, onnantól kezdve hogy ezt saját magad készítetted csak jó lehet. Én nagyon örülnék neki, még ha csak dísz lenne is, büszkén újságolnám, hogy mit kaptam! :)

Hidd el, egy ilyen többet ér, mint valami bolti vacak amit csak azért veszel, hogy ez is le legyen tudva.

2011. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Főleg így korodat nézve, ennél kedvesebb gesztust elképzelni se tudnék.
2011. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Iszonyú aranyos lett! Nekem is kell egy ilyen^^ Biztos nagyon fog örülni neki:)
2011. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Háhhhááá, ez nagyon jó :DDDD

Mindenképpen add oda neki, ha megtudja, hogy saját készítésű, még jobban fog neki örülni szerintem :D

2011. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ez elképesztően király! Örülnék
2011. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

én sokkal jobban örülnék, mint egy boltban vett sokkal "trendibb" papucsnak!!!!!


add oda!! nagyon jó!!!!!!!!!!

2011. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!