Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek egy ilyennek? Kort is írjatok Légyszi

Figyelt kérdés

Szia


Épp eszembe jutottál, és arra gondoltam, hogy valami szépet írok neked, de rájöttem h nincs értelme. (nézz tükörbe):P és amúgy úgysem írnál vissza.


Csak mert nem az a visszaíros tipus

lécci öszintén írjatok

Köszi :)


2011. jan. 17. 02:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha egy lánynak ezt küldeném.
2011. jan. 17. 02:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Párommal mindketten mosolyogtunk! :D


"és amúgysem írnál vissza" helyett viszont írhatnád finomabban azt, hogy "és így nem kell válaszolnod se.", de ez az utolsó rész még szépen kifejezve is mindenképpen sántít! :)


25/F 23/N

2011. jan. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jaj... jófejek vagytok :)

a cél az lenne h mosolyogjon, mert hát lassú víz partot mos :)

mégegyszer köszönöm a tanácsot :D

2011. jan. 17. 02:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz inkább a 20-22-es korosztállyal, azok a lányok már nem olyan sötétek.
2011. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző kommentet szíveskedjetek figyelmen kívül hagyni, és LFMF óvatosan a tapipaddal gépelés közben.
2011. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de itt szembe röhögnének ha valakinek ilyet írnek...
2011. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki :)
2011. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem 1általán nem vicces, sőt..
2011. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!