Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy csaj akit őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy csaj akit őrülten szerettem és szeretek is..Ez sohasem fog elmúlni, (vagy ha igen akkor is érzem és tudom hogy soká)?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj akit őrűlten szerettem és szeretek is,hiába is próbálom magamnak bemesélni h hmm már nemérdekel,egyszereűn egy új kapcsolatba se tudok belekzdeni mindenkiben őt és csk őt keresem,pedig már 3 hónapja vége lett a kapcsolatunknak,és szerintem már van is barátja.Úgyérzem ez már sohasemfog elmúlni,mármint az iránta érzett szerelem....Várjak rá a végtelen időkig?Mert másesély,nincs ha sose fogom elfeledni........
2009. máj. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Probálj meg ujra udvarolni neki.Kitrartoan.Azt nagyon értékeleik csajok.

Miért lett vége?

2009. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...próbáltam számtalanszor, de nem jött össze(és már van barátja szerintem)...miért lett vége pfhhh,egyfélreértés miatt,vagyis egy kisebb "összekapás miatt".sajna
2009. máj. 13. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire szereted próbálj harcolni érte, de ne üldözd a szerelmeddel ... próbálj meg a közelében maradni a barájatént lássa h számíthat rád és próbáld meg tisztázni azt a kis félreértést... de azért legyél nyitott más lányokra is hátha mégsem ő volt az igazi
2009. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így...kb 5 áve halálosan szerelmes voltam egy srácba...csupán 2 hetet voltunk együtt...ott hagyott mint egy zsák sz@rt...szó nélkűl.Aztán MÁSFÉL ÉV után jött egy fiú...nagyon megszerettem és már lassan 4 éve együtt vagyunjk.Nagyon kemény lesz de el tudod őt felejteni és majd mosolyogni fogsz az egészen hogy butaság volt ennyi időt elpazarolni.Amelyik szekér nem vesz fel az után ne szaladj.
2009. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!