Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szemezik a srác, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemezik a srác, és ha már megszólítottam, akkor miért nem mer lépni?

Figyelt kérdés
2 hónapja szemezünk, ha van rá alkalmunk. Zárkózott típus és azokkal van el, akik odamentek hozzá.
2011. dec. 1. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Vajon miért?!


Mert zárkózott és ismeri,hogy milyen aljasok a mai lányok!!

2011. dec. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aszomszedneni ***** válasza:
ezek szerint te odamentél hozzá , és mit mondtál neki ? :D
2011. dec. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves első válaszoló!

Ha így gondolja és nem lép, akkor miért is kezdte el?


Kedves második válaszoló!

Egyszerűséggel szólítottam meg. Igaz, sokáig készültem rá, mert nincs sok bátorságom. Egyszer csak elkezdtem hozzá beszélni.


Várom még a további válaszokat.

2011. dec. 1. 17:19
 4/6 aszomszedneni ***** válasza:

1. azért szemezik mert ...khm sanszos , hogy tetszel neki , bár mivel nem tudom , hogy nézel ki lehet , hogy csak bámult , jó vagy rossz értelemben véve.

2. zárkózott típus: az ilyen embereknek kicsit több biztatás kell, mint egy laza "Helló , szia mizujs "

ezzel csak max összezavarod annyira , hogy még annyira se fog kezdeményezni .

2011. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aszomszedneni ***** válasza:
Több I.N.F.O.R.M.Á.C.I.Ó.T. léCCi ! :D
2011. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mire vagy konkrétan kíváncsi?:)


Nincs rajtam semmi vicces és nem is öltözködöm hiányosan. Szerintem azzal, hogy én kezdtem vele el beszélgetni, egyértelműen jelét adtam érdeklődésemnek. A szemezést ő kezdte el. Először nem is hittem, hogy szemet vetett rám. Volt olyan, hogy direktben félre álltam, mert tanulni akartam, azért bennem volt az is , hogy talán odajön. Mikor odamentem az asztalhoz elég sokáig szemeztünk. Aztán az egyik ismerősöm odajött. Majd elmentem előtte , közelebb jött, de egyikünk sem szólalt meg. Ez után szólítottam meg.

Más lányokkal el van. Simán elbeszélget, velük megy suliba. Együtt voltunk kinn az állomáson hozzám sem szólt. ( Bár ez még az elején volt és ekkor már szemeztünk ). De mikor megszólítottam tök nyugodtan beszélt és majdnem "fél órát" egy huzamba.


szóval nem értem.

2011. dec. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!