Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem, vagy nem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. NAgyon szeretethiányos voltam, valamint önbizalomhiányos.

Pszichológushoz is jártam lelki gondok miatt.

NAgyon hiányzott nekem egy fiú,a ki szeret, szó szerint lelkileg kezdtem belebetegedni ebbe az egészbe. Mindig beleszerettem valakibe, és mndig kiderült valami, amiért nem jöhetett össze...Egy fiú megfogott még szeptemberben, szemeztünk meg minden, aztán kiderült, hogy barátnője van...Akkor ott teljesen összezuhantam, úgy éreztem semmi se jön össze nekem...Aztán jött egy fiú, akivel össze is jöttünk. Ha más lányokkal van, stb, egyből féltékeny vagyok. Egy hónapja vagyunk együtt. Az volt a baj, hogy már az elején hezitáltam, hogy leakarom-e magamat kötni. Folyton azon gondolkoztam, hogy nekem jó-e ez az egész. Mikor megkaptam, már nem tudtam, hogy mit csináljak. Aztán úgy voltam vele, hogy hátha az idő megoldja...Egyre jobban kezdtem megszeretni, ha nem velem volt féltékeny voltam, stb.

Ugyanakkor mégse érzem azt, hogy ha szakítanánk belehalnék. Úgy érzem, hogy simán túltenném magamat rajta. HA nincs itt velem bennem van az, hogy kell-e nekem kapcsolat? Viszont ha itt van egyből vele foglalkozok, féltékenykedek, és nem bírom ki, hogy ne bújhassak hozzá, stb.

Ez akkor lehet szerelem a részemről?? Tudom, hogy mások nem tudhatják, de én már semmit se tudok.


2011. nov. 30. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol ennyit vele? Ki ő, vagy mit tett azért hogy ennyit foglalkozz ezzel a sráccal? Nagyon idegesítő egy pasinak ha egy csaj túl féltékeny, és olyan amilyen te vagy.
2011. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a részedröl az
2011. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy összejöttünk, szóval Ő a barátom.:)
2011. nov. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!