Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mi a 'bátorítás'?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a 'bátorítás'? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mármint,van egy fiú akinek nagy valószínűséggel tetszem,és ő is nekem,de nem lép.Sokan azt mondták,hogy bátorítsam rá,de nem tudom,hogy most nem fogok oda menni hozzá aztán bevallani neki *-* Az az ő dolga nem?Segítsetek,de lehetőleg normális válaszokat kérek.
2011. nov. 30. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hol tart a "kapcsolatotok"? Már az is bátorítás, ha többször/hosszabb ideig ránézel.

Ha már beszélgettek is, akkor szervezz közös programokat, akár 2-esben is, hasonló dolgaitokat hozd fel témának..

2011. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl úgy csinálom, hogy ha pl beszélgetünk, akkor figyelek rá, megjegyzem a dolgokat, amiket mesél magáról, érdeklődást mutatok felé, a dolgai iránt. Ezt észre fogja venni. Ha pl megjegyzed, hány cukorral issza a kávét, az már egy jó pont :).

Érdeklődök, milyen volt a napja, meghallgatom ha baja van. Időt szakítok rá, ez is egy jó pont, főleg ha tegyük fel egyébként elfoglalt vagy, és ezt tudja is (mivel ugye említetted neki). Így látja, hogy valamilyen szinten fontos neked, ha a sűrű programod ellenére mégis szakítasz időt rá, ami csak róla szól.

Esetleg megjegyezheted, hogy milyen jól néz ki az új pólójában.

Vagy hogy milyen jó vele beszélgetni, mindig van valami jó témátok. Ha jó a humora, akkor azt dícsérd.

Én ilyesmiket szoktam "bevetni", talán nem tűnnek nagy dolgoknak, de hidd el, azok :). Ha eszembe jut még valami, írok, egyenlőre ennyi.

2011. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 93Mumus ***** válasza:
A 2.-nak igaza van, jó tippeket mondott. Ha viszont a srác ezekre sem veszi a lapot és nem lép(gyakran előfordul), akkor még azt tudom ajánlani, h ha jóba vagy vele, dumáláskor hozd fel a témát, mond neki h szeretnél egy barátot.( de nem mond h már tetszik valaki, mert mindenkire fog gondolni csak magára nem és azt fogja hinni h csak tanácsot kérsz tőle) Beszélgessetek a szexről ez tuti beválik:) De ha még ez is kevés és még mindig ugy gondolod h bejössz neki, csókold meg. Ha még ekkor sem lép akkor, nem akar semmit tőled, de szereztél magadnak nála ezzel egy csomó + pontot :)
2011. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!