Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírhatatlan 1 hete a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírhatatlan 1 hete a párom. Segítség!?

Figyelt kérdés

Hihetetlen kibírhatatlan lassan 1 hete a párom.

Volt 1 hete egy kemény vitánk. Abszolút nekem adott mindenki igazat, a párommal meg is beszéltünk mindent. Kishíján szakítás lett részemről a dolog. De megbeszéltük, gyertyafényt mindent kaptam, végül dűlőre jutottunk.

Ő ennek ellenére úgy gondolja én reagáltam túl a dolgot.(Fordított helyzetben hozzátenném hogy ő tajtékzott volna).


Aznap történt vele egy nagyon rossz élmény az autópályán, ami miatt még pityergett is (nem sírós típus, tehát nagyon megviselhette). Veszekedés + ez az élmény, és azóta, teljes a káosz.

Szex terén iszonyatosan jó lett minden. De a lelkivilága úgy hullámzik mint egy kisvasút.


Ha beszélünk telefonon kiakad hogy én hogy beszélek vele. Beleképzeli hogy bunkózok, flegmázok. És aztán magyarázhatom hogy ez hülyeség mert akkor meg hisztizek....


Egy edzésre járunk. Az edző szeret minket nagyon. Dumált a páromnak meg a haverunknak, és én is odamentem. És az edző nekem is el kezdett mesélni, bekapcsolt a beszélgetésbe. Válaszoltam is, bekapcsolódtam, erre párom rögtön kijelentette hogy "te ehhez úgysem tudsz hozzászólni. Mi ezt már 20 perccel ez előtt megbeszéltük ezt a témát" Mindenki csak pislogott hogy ez mi volt.


Ez nagyon rosszul esett. Utána persze jött az hogy neki elege van hogy én minden kis szaron megsértődök, hisztizek.....


Másnap: otthon maradtam hogy segítsek neki befejezni két feladatot a sulira. Nehéz melók és értek hozzá, tehát tudok segíteni. Egész nap labilis volt. reggelit csináltam neki és nem találtam valamit, segítséget kértem, ő hisztizett, csapkodott miközben segített.

Majd jött a feladat. Mellém ült és nézte ahogy csinálom. Majd okoskodni kezdett. Én kijavítotam ha hülyeséget mondott. Végül egyszer csak beközölte hogy hagyjam a francba az egészet ne segítsek neki mert úgyis az lesz hogy a fejéhez vágom mint a múltkor hogy bezzeg én segítettem.


Nem vágtam ilyet soha a fejéhez azt sem tudtam miről beszél. Aztán nem bírtam elfogott a sírás.

Végül fél óra után tudtunk annyit beszélni hogy mostanában gondjai vannak és nem rám ideges, csak rosszul esik neki hogy még én is cseszegetem és féltékenykedek.

Ezen megint kerekedett a szemem mert egy esetet nem tudna mondani mikor féltékenykedtem, vagy cseszegettem. Pont hogy inkább én szolgálom ki és ő piszkál folyton mindenért. Semmi nem jó neki.


Nem tudom mit csináljak. Kérlek adjatok tanácsot mert meg fogok őrülni. Teljesen bolond. Nem veszi észre magát. Már a haverjai is észrevették hogy nem okés ami megy, tehát nem lehet az "én hisztim"



23/l


2011. nov. 30. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Éppen a legfontosabbat nem írtad le. Azt hogy mi váltotta ezt ki egy héttel ezelőtt. Miről szólt az a vita...


Egyébként a makacs emberen nem lehet segíteni sajnos.


Egyet lehet tenni, összehívni egy baráti kupaktanácsot, edző, ismerősök, barátok, stb, és a szemébe mondani, hogy a gond vele van.


Valami nagyon megváltozott benne amiatt a vita miatt, és ha nem lehet őt vissza téríteni a rendes kerék vágásba, fel kell kínálond egy szünet időszakot, hogy legyen ideje mérlegelni a tetteit. Ha utána sem változik, nos csajszi, kereshetsz mást...



21F

2011. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem a vita miatt. Hanem az a másik eset miatt. Nem írt konkrétat. Azt mondta nem miattam van hanem pár napja nincs jól szellemileg. Ebből gondoltam hogy az autópályás dolog viselte meg.


A vita az volt hogy beszélt face-n egy lánnyal(egy olyan lánnyal akivel anno össze akart jönni, akiről erotikus képei voltak még akkor a gépén amikor engem megismert). És elsütött egy olyan mondatot hogy ő simán befűzné a csajt. Majd hozzátette hogy csak viccelt. Ezt a beszélgetést majd törölte és nem beszélt róla. Én meg megtaláltam, és számon kértem. Nem bunkón csak megkérdeztem hogy van-e valami amit nem kapott meg tőlem és talán máshol keresi? Vagy mégis mire véljem ezt a beszélgetést.


A 2. ilyen beszélgetés volt a csajjal amit ő kitörölt előlem, ezért joggal bizalmatlankodtam.



Ő erre azt mondta hogy azért törölte mert nem akart vitát. Mert biztos hisztiztem volna ha más lánnyal beszél. (ez is hülye felfogás) És hogy az a mondat poén volt csak.

2011. nov. 30. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egy kis időre van szüksége, hogy lenyugodjanak a kedélyek. Egy hete tart, szerintem nem olyan hosszú időszak. Próbáld kerülni a konlifgtust vele, talán az idő vasfoga megbékíti. Ha hetek múlva is ugyan ez a helyzet, én fontolgatnám a továbblépést.



21F

2011. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallod, az én párom nagyon hasonló, engem is érdekelne megoldás. :S Az ő hangulata is hullámzik, a lehető legkisebb hülyeségen úgy kifakad, hogy el se hiszem, és persze neki áll feljebb utána is (most is egy ilyen helyzetben vagyunk, én már ráuntam hogy mindig békülékeny vagyok).

Makacs, frusztrált, de nem akar a problémáról beszélni, inkább cs*szeget és félreért, végig se hallgat. Lassan kezd elegem lenni belőle...

2011. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!