Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lenne jó, nemsoká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne jó, nemsoká évfordulózunk, és teljesen tanácstalan vagyok! :- ( új ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés

A párommal nemsoká Évfordulózunk valami különleges estét tervezünk,(főzés, vacsi, fürdés, ajándékozás...miegymás)

minden stimmel csak az ajándék nem, ékszert sajnos nem hord, fotón(albumunk)már van, teljesen tanácstalan vagyok. 21 éves igazi macsó, nem tudom, h. mi lenne jó(szexi fehérnemű kizárva, mert már van, és használjuk is)

légyszi tényleg segítsetek nagyon fontos lenne, jó ötletek, és tanácsok kellenének.


előre is köszi:-)


2009. máj. 13. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen érdeklődésű a leányzó. Meg persze attól is függ, hogy mennyit szánsz rá. Mert hát bocsi de így nagyon széles a skála. De azért néhány példa: a legolcsóbb valami plüss (de ez elég snasz), egy csinos ruci esetleg a kedvenc szinében, szolibérlet, Esetleg egy velness hétvége kettesben (persze az erre szóló jegyet a vacsora közben adod át). A másik meg hogy ékszert miért nem hord? Azért mert nincs neki egy darab sem, vagy pedig mert útálja amit kétlek mert ebből a nőfajtából elég kevés van.
2009. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi egy kicsit félreértetted, a barátom a macsó, én lányvagyok:-)
2009. máj. 14. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
" nem tudom, h. mi lenne jó(szexi fehérnemű kizárva" Bocsi a félreértésből de ebből a mondatból gondoltam, hogy fordítva van, mert szexi fehérneműt általában fiúk adnak lányoknak. Nos fiúnak is lehet egy dögös pólót, vagy vannak mostanában ezek a vicces alsóneműk, vagy ha igazi macsó akkor talán egy ezüst karkötő persze valami férfias amibe esetleg a neved van belegravírozva.Nos ha esetleg belefér és nem ragaszkodsz valami tárgyi ajándékhoz akkor bár nem tudom hogy mi van a közeletekben ahol laktok lehet valami közös program is. Akár aquaparkokban, vagy paintbaal ha szereti az őrültebb dolgokat is. Ezeket mondjuk nagyszerű dolognak találom, mert amellett hogy jó szórakozás még jobban összehoz benneteket.
2009. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!