Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mehetnék biztosra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mehetnék biztosra hogy velem fog összejönni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes lányt, annyira az hogy már ijesztő. Végtelenül kedves aranyos cuki lány, szereti ha dicsérik de nincs elszállva magától. Okos folyton vidám gyönyörű mosolya van. Imádja a gyerekeket.Értékeli a romantikát, nem bulizos, nem otthon ülős de nem is az az ereszd el a halyam lány. Elfogad olyannak amilyen vagyok. Mindezek. felett gyönyörű lány, borzasztóan szép arcra testre. Az a baj hogy csak neten beszélgetünk nem rég, nagyon kedves, néha flortolok, szóval tudja hogy többet szeretnék. Sajnos nem rég szakított a barátjával aki megcsalta, és nem tujdja mikor fog készen állni új kapcsolatra csak azt hogymost nem. Még ő érzi rosszul hogybennem ilyen reményeket kelly hogy most lehet valami.

Még ha várnék rá akkor is az a baj hogy 100 km-re lakik, majd beszéltünk hogy jön és találkozunk. De sok pasi nyomul rá személyesen, helyesebbek, talán rendesek is. Félek mire készen áll talál valakit, annyira tökéletes, rossz belegondolni hogy nem lehet az enyém :(

21/f 20/l


2011. nov. 30. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


100 km szerintem nem sok, kérdés neked, vagy a lánynak az-e. Persze idővel lehet közelebb is költözni egymáshoz. :) Szerintem addig is beszélgess vele minél többet, de azért érzékelje, h a barátság számodra hosszú távon nem megfelelő állapot.


Sok sikert!

2011. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szokott ide jarni barátaihoz, illetve jövőre itt tervezi a tovább tanulást, csak félek hogy addig talál valaki mást
2011. nov. 30. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ha legközelebb eljön a barátaihoz, szervezd úgy, h találkozz vele. :) Nem kell egyből lerohanni akkor se, a finom bókok pedig biztos jobban esnek neki majd személyesen, mint virtuálisan elküldve.


29/F

2011. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

beszéltük ha vége vannak a zhinak akkor jön és talalkozhatnank, akkor kérdeztem tőle hogy vehetem randinak, de mondta hogynem akar még randizni, de a talalkanak nincs ellene, szeretném hogy élőben is lásson hogy el tudja,képzelni velem.

szoktam neki bokolni amúgy jól veszi

2011. nov. 30. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!