Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes levél mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egy lánynak el szeretném mondani pontosan, hogy mit is érzek egy szerelmes levélben , s ennek nem az az oka, hogy nem merek oda menni hozzá.... már oda mentem, de haveri alapon beszélgetünk. Én egyébként nem tartom gáznak, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre !

Köszi előre. 18/f


2011. nov. 29. 20:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

na a csókért engem megölne. s a kettesben egy sétára se tudnám, hogy mit mondana. Egyből le esne, hogy egy randiról van szó. Hogy a legjobb elhívni ? egyböl utaljak a randira s esetleges elutasítást várjak ? ennek olyan 30/70% ot adok... a nemmel többségben.

vagy : egy fontos beszélgetésre utaljak, egy séta "teával mellékelve hisz a fagyihoz hideg van" ?


Ne haragudjak, nem vagyok amatőr csak nem akarom elveszíteni.

2011. nov. 29. 20:49
 12/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ***
2011. nov. 29. 20:49
 13/21 anonim ***** válasza:
Hívd el mondjuk egy esti sétára, mond neki: Gyere sétálni, látod milyen gyönyörű az éjszaka!
2011. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Figyu, ha tudod, hogy egy randihoz hasonló valamire egyből nemet mondana, akkor miről beszélünk? Valószínüleg, ha akarna tőled valamit, akkor adott volna már valami jelet és az első adandó alkalommal azonnal kettesben akarna lenni veled... Talán inkább csak barátnak tekint...
2011. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy sóval se, hogy azonnal nem. csak tudod... minden pakliban benne van annak az ellentéte amit akarunk igen/nem nem/igen
2011. nov. 29. 20:55
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi válaszaitokat ! A személyes "vallomás" mellet maradok ! További szépeket.
2011. nov. 29. 21:07
 17/21 anonim ***** válasza:
gáz! ne csináld! oldd meg máshogy!
2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
majd kérjük a beszámolót, hogy mi lett!
2011. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Semmi nem lesz belőle :) megtudtam, hogy a tegnap egy srácal összejöt... hát egy világ eset össze bennem. azért kösönöm a válaszokat.
2011. nov. 29. 22:06
 20/21 anonim ***** válasza:

Amit eddig írtál, abból amúgy is valami hasonló jött volna ki, azaz, hogy jó esetben csak finomat, rossz esetben drasztikusan elutasít. Ha eddig nem volt jele annak, hogy tetszel neki, akkor ezután se lett volna.


Amúgy én is arra szavaztam volna, hogy szóban vallj szerelmet, sokkal bátrabb cselekedet, mint valami levelet írni.


Annó - ifjú lánykoromban - én is kaptam szerelmes levelet olyan fiútól, akiről nem is gondoltam volna, hogy ilyen érzelmeket táplál irántam. Egy udvarias, de határozott NEM volt a válaszom, főleg, hogy már volt Barátom.

Annyival azért megtiszteltem, hogy négyszemközt mondtam neki.

Nem tudom, mi lett a sráccal, mert onnantól kezdve eltűnt, amit nem is bántam.


Szóval, ha a barátja akarsz maradni (hátha később még lesz lehetőséged), akkor egyelőre semmiképpen se jelezd neki, hogy szereted.


A ti korotokban még gyorsan jönnek-mennek a párkapcsolatok, lehet, hogy már a jövő héten/hónapban szerencséd lesz :-))

2011. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!