Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
A párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Mindent tudunk egymásról, minden ismerőst minden titkot etc.. Pár hónapja elkezdett beszélgetni egy lánnyal, akivel általános iskolába együtt jártak. Róla nem tudtam, mert évekig nem beszéltek, mostanra viszont olyan a "kapcsolatuk" mintha pelenkás koruk óta ismernék egymást. Véleményem szerint a lány "be van indulva" a páromra. Benne bízom, de a lányban cseppet sem. Én tettem egy olyan dolgot amit nagyon megbántam, és nem kellett volna, most attól félek hogy bosszút akar állni. Mostanra több lánnyal is beszélget úgymond a semmiről. De mi lesz ha ez megváltozik később? Nem akarom ellenőrizgetni, mert tudom hogy neki rosszul esik de nagyon félek. Szerintetek ez csak ostoba féltékenység vagy van okom a gyanakvásra? Akik csak egy hisztis libának tartanak kérem kíméljenek meg a válaszuktól. Előre is köszi Mindenkinek:) 20/L
2011. nov. 29. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerős szitu.. az én exem még flörtölgetett is :D szal.. :S
2011. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az elarulhatnad hogy mit tettel amiert van oka bosszut alnia?igy könnyebben tudnank valaszolni!
2011. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne ellenorizgesd,azt a férfiak nem szeretik.Azt gondolom,hogy megcsaltad,de ha megbocsátott neked,akkor azeret,és nincs mitol félned.
2011. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Manipuláld.Érd el,hogy annyira szeressen,hogy még a gondlataiban se csaljon meg.

Ja,és egyébként tudom,milyen érzés,de ez arra utal,hogy önmagadban nem bízol.(ha jócsajnak hinnéd magad,nem félnél,hogy elhagy.) Turbózd fel az egod.;)

2011. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

A féltékenység minden formája beteges.

Attól, hogy féltékeny vagy, nem lesz hűséges.

Ha rájössz, hogy megcsal, akkor lépsz. Addig nyugi.

2011. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen...megcsaltam...nagyon szégyenlem de most már kimondom 8 hónapja volt és azóta totál megbántam...ezt ő is tudja

Az egóm tényleg nem az igazi pont ez is a bajom...a lány sokkal jobban néz ki mint én

2011. nov. 29. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
nők...se velük...ennyi :D
2011. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs okod rá.
2011. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 .:Laci:. ***** válasza:

igen ez már beteges...nálunk is hasonló a helyzet és nem bírom már tovább...mindenbe bele köt mindent túl kombinál bele kezd valamibe aztán nem mondja el


tovább folytatja nem mondok el neki semmit és felőlem meg is pukkadhat a féltékenységébe!!!

2011. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!