Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom állandóan erőlteti.

Figyelt kérdés

A barátom állandóan azt akarja ,hogy nyeljem le a spermáját.

Mondogatja ,hogy ne legyek ilyen finnyás királylány.

Azt hiszi ,hogy nem is szeretem igazán ,azt mondja ha tényleg szeretem akkor lenyelem.


Én viszont nem szeretném lenyelni.


17/L


2011. nov. 28. 00:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

sok sok igaz hozzászólás...

de száz szónak is egy a vége: ha szeretne nem eröltetné...

2011. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 /Anita_'94/ ***** válasza:

Ha minden más dologban jól megvagytok, akkor dobnod azért nem kéne. Esetleg próbálj tőle olyat kérni ''cserébe'', amit hasonló lelkesedéssel vállalna be. Beadhatnád neki pl, hogy szeretnéd egy felcsatolhatóssal megdugni (vagy bármi olyant, amitől irtózik), cserébe lenyeled :D

Azt mondjuk nem értem, hogyha már a szádba élvez, miért nem nyeled le inkább. Én sem szeretem az ízét, de ez a legegyszerűbb megoldás, hogy megszabaduljak tőle (nem akarom kiköpni és a fürdőbe se tudok csak úgy kiszaladni).

2011. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
pedig jo lenyelni, majd keres maast maganak, ne aggodj 20L
2011. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam múltkor a szexel. Úgy éreztem mintha megerőszakolnának, pedig csak a párommal voltam. Még el is sírtam magam.Nagyon rosszul esett, amit csinált, de egyszerűen leblokkoltam. 20 év elteltével ideje felkeresnem egy pszichológust. A tanácsom nekem is az, hogyha valamit nem akarsz megtenni, akkor ne tedd meg!


26/L

2011. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
köpd a képébe XD
2011. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a barátod nem törődik azzal hogy te mit szeretnél. ennyi


ne nyeld le ha nem akarod. ha ez neki nem tetszik akkor nem érdemes rá időt pazarolni.


v kérd meg hogy kóstolja meg . nyelje le.. lássuk neki lenne e hozzá gusztusa...


én sem nyelek ilyesmit. sztem nem arra való:)


25/N

2011. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na otthagytad már???
2011. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!