Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Nagyon elcsesztem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Nagyon elcsesztem?

Figyelt kérdés
buliban voltam, elég rossz hangulatom volt az elmúlt hetekben ezért sokat ittam. volt ott egy fiú, akivel már párszor találkoztunk bulikban, nekem kicsit tetszett, de nem tudtam, hogy ott lesz. elkezdtem vele táncolni, későbbi elmondása szerint elég rámenős voltam, aztán mivel nem akartam magamból hülyét csinálni, inkább felmentem az emeletre, h kicsit lenyugodjak, lefeküdtem egy szobába, vártam h múljon a részegség, de hallottam h lennt megy a zene, és visszamentem keresni őt, mindenkitől megkérdeztem h hol van (gááz), feldöntöttem egy vizipipát (:D) aztán vhogy (nem tom hogy) felkerültem az emeletre, és ott volt ő is, meg még néhányan és úgy kezeltek mintha nagyon belettem volna b@szva, szóval hordták nekem a vizet, hogy igyam, meg ilyesmi, pedig azért magamnál voltam, meg még csomóan voltak részegek, és tökre zavart, h úgy viselkednek vlem mint vmi beteggel, aztán elvileg a pasi ottmaradt, h vigyázzon rám (?) és akk elkezdtük tapizni egymást (gondolom én kezdtem, mer arra emlékszem h lekapcsoltam a villanyt), meg smárolni (arra tisztán emlékszek h ő smárolt le, a többire csak homályosabban) meg van olyan emlékem h suttog a fülembe, h most akkor maradjak itt, és aludjak, mert ő lemegy, én azt válaszolom h ne menjen, és akk ottmaradt. akk bnőm, aki nagyon pipa volt rám, mert h tönkretettem neki a bulit, mert végig rám kellett vigyáznia(??), h ne csináljak hülyeséget, és ne feküdjek le vele (annyira azért nem voltam részeg) bejött a szobába, és mondta, h itt van értünk tesója, menjünk, és akk szó nélkül kisétáltam a szobából és hazamentünk. azóta is mérges rám bnőm, azt mondta h nem hív meg többet buliba, mert h mekkora hülyeséget csináltam. pasival megbeszéltük a dolgokat, de úgy tűnt nemakar tőlem semmit. akkor most hogy is van ez? köszi a válaszokat:)
2011. nov. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon el.. hogy ennyit írtál és ennyire meg nem érdekel a dolog.
2011. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényés való hogy leírásod alapján részeg voltál meg egy hisztis kis pi csa! :)

De azért ne vedd rossz néven :)

Szerintem barátnőd irigy volt rád,hogy te bezzeg tudtál pasizni ő meg nem.Vagy a srác akivel smároltál lehet hogy a barátnőd is ráhajtott volna.

Mindenesetre tényleg hülyét csinálhattál magadból :) de semmi gond,majd legközelebb hülyébb leszel :)

2011. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy ne legyen mérges, mert "a mérgesbe beleszarnak"(mifelénk ez egy közmondás). Másrészt mi is akkor a kérdés? Mert ez nem jött át.
2011. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a kérdés h mennyire csesztem el
2011. nov. 27. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon :)
2011. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kifejtenétek jobban? köszi:)
2011. nov. 27. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
annyit mondj meg hány éves vagy?
2011. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!