Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom titokban szexfilm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom titokban szexfilmeket néz az mit jelent?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt, nagy a szerelem is. Lehet hogy szexuális téren tőlem nem kapja meg amit szeretne? Pedig én megadok mindent, és eddig azt hittem hogy minden rendben van. :/
2011. nov. 27. 12:33
1 2
 1/12 Koldus ***** válasza:
100%
Szerinted mit jelenthet? Veri a brét. Inkább maszturbáljon, mint egy másik csajjal megcsaljon.
2011. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van a filmekben valami perverz?
2011. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez minden srácnál más, de ha nem szexeltek kb. minden másnap, akkor néha kell egy kis "feszültséglevezetés". Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy veled bármiféle baj lenne; egyébként meg elsőnek igaza van.
2011. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MariskaHargitai ***** válasza:
Ha titokban csinálja, akkor nem bízik benned eléggé.
2011. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha fentvan olyan oldalon ahol szexpartnert lehet keresni meg szexchat stb..? :S :S
2011. nov. 27. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Na a szexpartneres oldal az már elég gáz. Onnan illik eltűnni, ha van otthon fixen egy vadmacska.


S a filmnézés az megszokás. Korábban is csinálta és most is. Lehet, hogy csak továbbképzésnek tekinti s így hoz új figurákat a te életedbe is. ;)

2011. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen én is ezzel nyugtatom magamat. :S :( de ezt annyira nem vártam tőle. :'( :S rákérdezzek vagy mit csináljak? szörnyű ez a bizonytalanság. :(
2011. nov. 27. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

kérdezz rá a filmekre. S nézz meg vele egyet. Ha nem tetszik legközelebb nem nézed meg vele, de tudasd, hogy nem érted ezt, s ha olyan magyarázatot ad, ami megfelel neked, akkor nyugtasd meg, hogy ok. Ha olyat ad, ami nem tetszik beszéld meg vele.


A szexparnerkeresős oldal kérdése már bonyolultabb egy kicsit.

2011. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. remélem oké lesz minden. :/
2011. nov. 27. 14:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem szintén ez volt..Nem értettem, és zavart,,Aztán megkérdeztem..Jött a feszültség levezető duma meg minden..Kamuztam hogy ez engem nem zavar sőt együtt is nézhetjük..Pedig irtózatosan bántott..Aztán meg egyfolytába együtt akarta velem nézni:)..Mivel nekem egyébként nem jönnek be ezek a filmek mert színészi, és nem feltétlen a valóságot tükrözik egy idő után utáltam nézni..Aztán megbeszéltük hogy én nem is annyira bírom ezeket a filmeket.Szóval a tanács ha téged zavarnak ezek a filmek gondold át mielött felajánlod hogy vele nézed mert akkor is zavarni fog, és hidd el rá tudnak kapni.A kérdésedre meg hogy miért van szüksége erre így sem fogod megkapni a választ.Amúgy meg szerintem ez nem probléma egyszerűen egyes férfiak igénylik ezt a kis pluszt, és te pont egy ilyennel vagy együtt..A kapcsolatba akkor van szerintem probléma ha megcsalás van, de ezt akárhogy közelítjük meg nem az..
2011. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!