Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legjobban kezelni egy depressziós férjet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Orvoshoz is jár?
2011. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. nov. 26. 16:32
 3/14 anonim ***** válasza:
próbáld megmutatni neki h vannak jó dolgok az életben is ;)
2011. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Türelem,türelem,türelem,és soxeretet.

Mivel próbálkoztál eddig?

2011. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
El kell mennie pszichiáterhez. Neki kell elmondania azt, hogy milyen panaszai vannak. A depresszió sajnos egy olyan dolog melyből nehéz kilábalni és nem is mindig tud külső személy segíteni. Ezt magában kelle rendeznie. Természetesen ha tisztába vagy azzal, hogy ez a helyzet akkor próbálj olyan programokat szervezni amiben jól érzi magát. Ha az orvoshoz elmegy felír neki egy antidepresszáns gyógyszert, valami gyengébbet amit mondjuk cak este kell bevennie. 2-3hét múlva megteszi hatását és 1 hónapon belül rendbe hozza, de ehhez ő is kell. Akármilyen nehéz mindig próbáljon pozítivan állni a dolgokhoz.
2011. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Saját magam szeretetével.Már az évek alatt kezdek én is beteg lenni,se szex,semmi.(31 vagyok), nem beszélget,stb.
2011. nov. 26. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Tyűha,mióta tart?Semmi javulást nem látsz?
2011. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16:46-os vagyok. Szerintem fogadd meg azt amit leírtam....és ezek után, hogy leirtad, hogy nem kis ideje van ez és szex sincs. Az is benne van a pakliban, hogy kiégett már ez a kapcsolat, nem tudom igazából ezt te érzed de mindenképp segitsen orvos vagy valaki akivel szivesen beszél!
2011. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kettőnk kapcsolatában nincs javulás,orvosnál is voltunk együtt,de hát ők is csak: türelem,türelem,aztán rendbe jön minden.Mikor már eltelt az ember fiatalsága?És sehová nem járunk,bezzeg ahhoz nem depis,hogy hajnali 3- kor jöjjön haza céges buliból,ittasan...Ezek nagyon fájnak.
2011. nov. 26. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg miről bezélünk? Ez nem depresszió! Akkor lenne depresszió ha nem menne bulizni se és nem inna....Mert aki depressziós az nem vágyik a bulikra meg más emberekre...és akkor ott gondolom tud viselkedni. Arra nem gondoltál, hogy nő lehet a dologban? Gyermeketek van? Valami más van a háttérben akkor....
2011. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!