Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az hogy szeretem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az hogy szeretem és szeretném többet látni? Teljesen kivan akadva és ugyérzem nemszeret! Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Barátnőm pár napja nagyon furcsán viselkedik, minthogyha nemis érdekelné hogy ottvagyok mellette, mintha olyan közömbös lennék neki,és mindig ha megkérdeztem hogy mi baja van,mindig aztmondta hogy semmi:( Tegnap nagynehezen elmondta, elkezdi az a baja hogy neki is kell a tér,szerinte az sok amennyit találkozunk (kb 1-2 naponta) 1 éve vagyunk együtt de én ezt nemtudom megérteni! Számomra azlenne a normális, ha épp ésszel is belegondolok hogy pont az a jó ha a másik szeretné látni a párját, ha látom is max 2 órákra szóval nem is arrol van szó hogy félnapot lennénk együtt mindennap és már ezt unja...régen is mindig sűrűn találkoztunk és nemvolt baj, mostmeg kijött rajta ez a vmi és nemértem és közben teljesen olyan velem mintha nemszeretne! Tudom hogy sokszor a sok találkozgatás rossz irányba is fordulhat, de már maga attol a mondattol is rosszul lessz ha aztmondom neki hogy "fél napig nembirnám ki hogy nelássalak" ezt ő mondta hogy iylet nemondjak neki ...ezzel is nemtudom mi olyat mondhatok amimiatt egy kacsolat ennyire válságba kerüljön:( Mit tudnék szerintetek csinálni? azon kivúl hogy várjak amig majd ő nem mondja hogy találkozzunk(mert ha eztkéne tennem, ugyérzem hogy 3 nap mulva sem szólna)
2009. máj. 12. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
és ez már napok óta igy húzódik ugy hogy nemárulta el, én meg közben láttam rajta hogy valami baja van,és persze hogy mindig aztkérdezgettem tőlle hogy szeret e? :S és már ezis meglett tiltva nekem hogy megkérdezzem tőlle hogy "ugye szeretsz?"
2009. máj. 12. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:
szar lesz ilyet olvasni de kérdezd meg tőle konkrétan: akarod te még velem ezt a kapcsolatot? készülj fel akármelyik válaszra! és ha azt mondja hogy szeretné, mond meg neki hogy akkor változtasson magán és döntse el mert neked ez így nem megy! ha fáj fáj, de hidd el lesz jobb is, de egy olyan kapcsolatot nem szabad folytatni amibe nem érzi bármelyik fél jól magát, főleg ha nem tud az érdekében változtatni!
2009. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ey fool!


Hidd el, nagyon szeretném, ha csak ez egy mélypont lenne a kapcsolatodban. Adja ég, hogy így legyen! Hozzátéve azt is, hogy lehet tényleg csak nagyobb tér kell neki.


Az viszont, amit leírtál egy nagy összeveszés utáni, egy akármilyen indok miatti szakítás előtti, vagy egy harmadik fél bekapcsolódás utáni hangulat/állapot.


Lehet hülyeség az amit én most valószínűleg tennék a helyedben, de azért leírom: egy megfelelő alkalommal megfogni a kezét, a szemébe nézni és "szeretlek. szeretném, ha Te a lehető legjobban éreznéd magad mellettem, és ha ehhez az kell, hogy akkor találkozzunk, amikor te szeretnéd, ám legyen."


Szerintem eszméletlenül romantikus/megható...főleg ha szívből jön.


Meglehet, ekkor ki fogja nyögni, hogy igazán mi a problémája és, hogy ezen, az nem fog segíteni, ha kevesebbszer találkoztok, de inkább tud meg most mint később még nagyon fájdalommal.


Nagyon remélem, hogy helyrejön a kapcsolatotok!


A legjobbakat!


Sárky

2009. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is átestem hasonlón. Amikor végre rákérdeztem egyenesen a szemébe nézve, hogy mi a baja, kibökte, hogy kedvel, szeret velem lenni,de nem szerelemmel szeret csak azt gondolta, hogy ad egy esélyt a dolognak, de "a szerelmet nem lehet erőltetni".

Akkor egy világ omlott össze bennem. Nem láttam értelmét tovább reménykedni és végül én mondtam, hogy hagyjuk az egészet a csudába. Azóta "meghaltam" és egy új embert kellett felépítenem a romokból, de ma már azt mondom, hogy jobb így, mint hogyha azóta is egymás agyát húznánk és én minden áldott nap abban reménykednék, hogy talán ma végre észreveszi, mennyire jó, hogy vagyok neki...

Szerintem kérdezz rá egyenesen és ne hagyd, hogy kitérjen a válasz elől. Lehet, hogy nem fogsz örülni annak, amit hallasz. De jó az Neked, hogy minden nap azon gyötröd magad, hogy mi a baja? Nem lenne jobb végre tiszta vizet önteni a pohárba?

Remélem, hogy megoldódik a dolog. Nagyon szurkolok neked!

2009. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!