Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti két hét után mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti két hét után mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Minap a barátnőm "panaszkodott"nekem,hogy múlt héten mikor találkoztak a barátjával (2hete vannak együtt)akkor nagyon jól elvoltak stb.(mivel 38km van köztük

ezért egy héten egyszer találkoznak) Aztán hétfőn-kedden ráírt a barátjára,hogy mi van vele, az meg nem volt hajlandó válaszolni pedig végig fent volt.Mondtam neki,hogy biztos nincs kedve senkivel se beszélni ne parálja túl mással is előfordul ez. Pedig barátnőm meg kérdezte,hogy miért nem ír vissza,valami baj van? Majd mikor barátnőm többet nem jelentkezett akkor írt neki,hogy nincs semmi baj,bocsánat,hogy nem írt vissza. Ma megkérdezte tőle,hogy holnap akkor ráér találkozni?(mindig pénteken szoktak,kivétel múlthéten mert akkor szombaton találkoztak) A barátja azt írta erre,hogy szerinte ez a hétvége nem lesz jó,de majd mikor legközelebb találkoznak kiengeszteli,de ha mégis jó ez a hétvége akkor ír neki..

Megkérdezte tőle,hogy hogy hogy nem jó neki ez a hétvége? Még nem kapott választ.


Barátnőm,látta az üzenőfalán,hogy buliról volt szó,biztos odamegy. Aztán most minden baja van,hogy neki ez két hét után kicsit sz*rul esik,és kíváncsi lesz,hogy fogja kiengesztelni,meg mi lesz a válasza az utolsó kérdésére..


Probálom megnyugtatni,hogy ne parálja túl a dolgokat,de nem megy. Én még nem voltam ilyen helyzetben,és azt se tudom mit gondoljak. Ti nektek mi a véleményetek? Mit szólnátok hozzá vagy mit gondolnátok,ha ez veletek fordulna elő?


2011. nov. 24. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem neki, hogy sz*rja le, menjetek el bulizni, és érezzétek jól magatokat^^ (én is ezt tettem)
2011. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a pasinak. Menjen is. Mit gondolt a barátnőd, hogy hosszú távú kapcsolat lesz ebből?
2011. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted?:D
2011. nov. 24. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érti hogy a pasi sajnos lesz.rja a barátnődet. Ha már most nem keresi a társaságát akkor ne számítson sokszar szegény lány :S A pasi esélyes hogy több vasat tart a tűzben és más lányok felé is nyitva vannak kapui.
2011. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:O De akkor mielőtt összejöttek volna,miért vallotta be a barátnőmnek,hogy szokott füves cigit szívni,azzal a című sztorival,hogy "szerintem jobb ha bevallom most,mint,hogy később cirkusz legyen ebből"?
2011. nov. 24. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kölyök még. Ha a barátnőd hosszú távú kapcsolat reményébe ringatja magát, akkor szerintem rossz lóra tett.
2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!