Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ő nem szeret?

Figyelt kérdés

És akkor hogyan tud mégis "úgy" rámnézni mintha...

Hogyan lehet olyan kedves, törődő, gyengéd, ha nem szeret?

Miért viselkedik velem úgy,ha velem van, mint akinek fontos vagyok, mint aki a párja, ha utána napokig eszébe sem jutok?

Ha hazaviszem, nem megy be, míg a látóhatáron vagyok, integet, puszit dob... Ha ő visz haza, ugyanez, csak ő nem indul el addig a kocsival, míg bent nem vagyok.

Ha megbánt, fontos neki,h kibékítsen....

Szexben még sosem ment el addig , míg nem volt benne biztos,h orgazmusom volt... Mert az a fontos,h nekem legyen jó...

A barátai előtt kézenfogva sétálgatunk,ha megkérdezik,h a barátnpje vagyok-e, akkor nem mondja,h nem...

De velem beszélve mindig elmondja,h nem akar kapcsolatot... Jó ez így, ilyen lazán...


De a gesztusokat, mimikát, érintéseket nem lehet megjátszani...

Nem képzelem be.Tudom,h nem szerelmes, mert akkor nem bírna elfelejteni napokra...


2011. nov. 23. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod velem is hasonló problémák vannak csak aza kivétel hogy Én a barátnőimet nem szoktam elfelejteni napokra ha csak nem orrba-szájba melózok.

Én a szerelmemnek sosem mondtam hogy szeretem csak a kapcsolatunk vége felé,meg is volt halva miattam mert én is mást mondtam mit amit kimutattam a nő felé.De tudod ennek is az volt az oka mert rengeteget csalódtam nőkben és nem akartam elsietni semmit sem,egy picit távolságtartó voltam szóban.

2011. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom,h egy éve neki is volt egy nagy csalódása... Totál összeroppant... De azután, előttem is csajozott (tudom, az más mitn a szerelem)...

Aztán fél éve megismerkedtünk, udvarolt, jártunk,idill majd hirtelen 2 hónap után, egyik napról a másikra megváltozott...

Nagyon nehéz vele érzelmekről beszélni, tulajdonképpen lehetetlen.

De elmondta,h nem akar komoly kapcsolatot, és ami velem van, az kezd "rossz" irányba menni... És inkább maradjunk a laza verziónál. Kiraktam, mert fájt...

Aztán persze tepert utánam,h találkozzunk, hiányzott...belementem..

Az lett amit akart..Laza kapcsoalt.Közös programok, elvitt barátai szülinapjára, kirándulni velük. 2esben programok, vacsik, szex...

De az utóbbi időben nem keres, nem hív, csak ha kell neki vmi... RÉgen is indokokat keresett ,h felhívjon, de most más:(

Úgy érzem, már nem érdeklem...

De ,ha találkozunk, olyan velem,mint régen... Hallottam, ahogy azt mondja a haverjának,h fontos vagyok neki...:(

AHogy bánik velem, az érzelmes, a simik, a szavai, a tekintete... Oscart érdemel,ha ezt meg tudja játszani...

És a szex is...

Tudom, az nálatok fiúk másképp működik, de szex után is bújik, és stb...

VOlt már csak szex kapcsolatom..Érzem a különbséget...

2011. nov. 23. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy néha felbukkant az a valaki aki miatt csalódott a pasi? Én tuti erre gyanakodnék,vagy az is lehet hogy szeret két vasat tartani a tűzben és ilyenkor is tudunk érzelmesek lenni úgymond.

Ha normális kapcsolat sosem működött akkor hagyd a fenébe mert soha nem is fog működni!Illetve összejöhetsz vele megint egy évre vagy valameddig de örökkön örökké úgyse lesztek együtt mert a problémák megint ugyanúgy elő jönnek és te sem fogod bírni hogy hol le vagy sz arva hol meg nem.

2011. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a szituban vagyok egy sráccal. 3 hónapja ismerem, 2 hónapja tart. Élőben olyan mintha a szerelmes lennék, kézenfogva járkálunk, szex nagyon jó, minden csak épp nem járunk. Napokig el tud tűnni, nem keres, és azt mondja nem akarja lekötni magát.

Én amikor legközelebb találkozunk kirakom a szűrét. Nem azért mert nem akar elköteleződni, hanem mert nekem mindenképp kevés az a heti kb 1 tali és az hogy napokig eltűnik, meg a facebookról tudom meg hogy mennyit bulizik, azt is úgy hogy a barátai feltesznek bulis képeket amiken meg van jelölve....

2011. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ebbe bele lehet hülyülni!

Nem hagyta ,h elengedjem, amikor még ment volna...Most viszont már úgy sem tudom elfelejteni,h érzem,h kezd megalázó lenni a szitu.

SOsem voltam olyan lány aki ezt hagyná...De vhogy olyan vele, h elfelejtek neki mindent, amikor velem van.

Naphosszat azon agyalok,h vajon hol járhat és kivel és vajon csajozik-e épp most...

És lesem a FB-ot, iwiwet,h rájöjjek,h merre jár, kivel van, van-e vmi gyanus post, lájk akármi.

Ha nála vagyok keresem egy nő nyomait..hajszál, fogkefe, csatt, akármi...

Eddig sosem voltam paranoiás, nem őrültem meg...Erre is 28 évet kellett várni?

Persze rohadtul vagyok ilyenkor...

Aztán megsimogat, elmeséli,h mennyit dolgozott, nincs ideje semmire... stb és én elolvadok, elfelejtek mindent:(

2011. nov. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!