Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan, aki retteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki retteg a visszautasítástól és ezért elmenekül, amint azt gondolja h most is vissza fogják utasítani?

Figyelt kérdés

eddig minden barátom dobott, a mostanit nagyon szeretem és bizony gondot okoz, h megbízzak benne h tényleg szeret és nem akar elhagyni. Sajnos az életben nagyon sokszor előfordult velem, h nem kaptam meg egy munkát, mert valamiért nem tetszettem a munkáltatónak(és itt ilyen baráti alapú munkákra gondoljatok, ne cégre, mint pl bébiszitterség). Nagyon nehezen viselem ha visszautasítanak, és és gátol abban h jól tudjam végezni a dolgom és élni az életem. Hogyan oldjam meg ezeket a helyzeteket? hogyan bízzak magamban h képes vagyok rá?(alapvetően tudom magamról h nem vagyok egy rossz képességű valaki, de mégsem hiszek magamban). Most is van egy család ahol egy kisfiút korrepetálok és a nő mondta h majd szeretne velem beszélni, mert valami nem tetszik neki. Én ettől annyira megijedtem h azon gondolkozom h felmondjak-e mert nem bírnám elviselni ha azt mondaná h keresnek mást, mert én nem vagyok elég jó. Szó szerint rettegek a beszélgetéstől. H tudnám függetleníteni a magamról alkotott képet mások véleményétől? Nagyon szenvedek ettől most különösen, h majd visszautasítanak

köszönöm a segítséget, a tapasztalatokat

22L


2011. nov. 22. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
én olyan vagyok... ezért akibe szerelmes vagyok se akarok össze jönni mert mivan ha dob? mivan ha azt mondja hogy nem tetszek neki?
2011. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nincs önbizalmad. Ezt a félelmet kellene legyűrnöd valahogyan. Te magad is jól tudod hogy az életben nincs olyan ember, akit soha sem érint negatív kritika, visszautasítás. Ez természetes, de ez nem azt jelenti, hogy te nem vagy megfelelő, csak annyi, hoyg a másik ember máshogy gondolja.

Amúgy vegyél erőt magadon és beszélj azzal a hölggyel. Valószínű, hogy feleslegesen rezeltél be, és ő elégedett veled, csak valamit megszeretne a munkával kapcsolatosan beszélni.

nem tudom hogy egy pszichológus tudna e beléd egy kis erőt meríteni, hogy ne félj ezektől a helyzetektől, mert érezhetően félsz a negatív kritikától!

Ne félj ettől, mert amit kibírsz, attól egyre erősebb leszel!

Vedd fel úgy a kritikát, mint egy "más nézőpontot" egy embertől! Ha hasznosnak érzed, javíts magadon! Ha meg nem érzed hasznosnak, akkor ne foglalkozz vele.

Ha emelt fővel kibírod a "kritikát" vagy egy "visszautasítást" erősödni fogsz! Vállald be azt, hogy mindenki más. Neked is más dolgok jönnek be minden téren.

Amúgy lehet a nő nem kirúgni akar, csak valamit megjegyez, hogy "nem lehetne e másképp"...ha megfutamodsz azelőtt, hogy megtudnád hogy mit akar a nő,és más szitu elől is menekülni fgsz akkor az egész életedet rettegésben fogod leélni és sikered sosem lesz, ahogyan visszautasítani sem fognak sosem,de mit ér ez így?


Szóval: aki mer az nyer!

Amit kibírsz, attól még erősebb leszel!

2011. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!