Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire félne a visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félne a visszautasítástól? Miért nem lép végre?

Figyelt kérdés
Ugye adott egy srác és nagyon jó barátom az illető, évek óta ismerjük egymást. Pár hónapja egyre többet vagyunk együtt ekkor pedig félreérthetőbb mint szokott, célozgat, hazakísér még akkor is ha neki szinte a fél várost gyalog kell megtennie és hasonló egyebek melyekkel átlépi a barátság határát.. én pedig nem értem: egyszerűen ennyire fél megtenni azt a bizonyos első lépést??
2011. aug. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, fél
2011. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
..oké és mit tehetnék ellene, hogyan bátorítsam?
2011. aug. 14. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj te egy kicsit közeledni. Kezdeményezz egy kicsit te is, és akkor látni fogja, hogy úgymond szabad út.
2011. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szoktatok filmezni baratokkal v ilyesmi? Ha neztek valmi horror filmet huzodj kozel hozza... v fogd meg a kezet, azzal az uruggyel h felsz. Vagy csak kint parkban este bujj hozza kicsit, h fazol v valamit kitalalsz te. Nekem most ilyen tortent a multheten es abszoltut biztos lettem a dolgomban... :)


18/F

2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez az hogy már adtam vissza jeleket.. pl: a vállára hajtottam a fejem, volt h kéz a kézben mentünk valahová v éppen csak megpusziltam..
2011. aug. 14. 16:02
 6/7 A kérdező kommentje:

15:58as

Amiket írtál meg hasonló helyzeteken bevetettem ezt-azt de hogy ennyire reagálja le azt nem kicsit furcsállom.

Mellékesen: Örülök hogy összejött ;)

2011. aug. 14. 16:12
 7/7 Solarian ***** válasza:

Én mér nem találok ilyen lányokat?

Ha nemesik le neki ebből akkor vagy nem kellesz neki vagy szimplán hülye...

2011. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!