Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy egy "menő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy "menő" csajnak bejön egy visszahúzódóbb srác? 15/f

Figyelt kérdés
A menő alatt az értem, hogy általában a társaság középpontjában álló lány. Én nem is vagyok annyira visszahúzódó, csak nehezen nyílok meg, ezért tűnhetek elsőre visszahúzódónak. Azért félek, mert szerintem nem jönne be a csajnak ez a kezdeti visszahúzódottság és rögtön le is mondana rólam, mert azt hiszi ilyen vagyok.
2009. máj. 11. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
A menő csajok többsége egy plázap.a... olyannal meg te jársz jobban ha nem jöttök össze. Bocsi, de ez így van.
2009. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Előfordulhat persze. Talán épp a középpontban lévősége miatt inkább egy visszahúzódobb srácra vágyhat. De ez persze nem törvényszerű, mintahogy fordítottan sem. Személyfüggő.
2009. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő nem plázap. Kedves, meg minden, csak szeret a haverjaival együtt lenni. De nem ilyen cigizős típus.
2009. máj. 11. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
a menő csajok többsége nem plázap*csa már boccs... attól h valaki menő még lehet normális, és persze, simán bukhat visszahúzódóbb srácra, mindössze annyit kell elérned, hogy észrevegyen és elkezdjetek beszélgetni:)
2009. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Azzal nem lesz gond, h észrevegyen mert még nem találkoztunk, csak msn-en beszélgettünk és amikor találkoznk kettesbe leszünk.
2009. máj. 11. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ja az más, tudod

Nem eszik olyan forrón a kását, lehet, hogy nem is olyan nagy menő:

Tudod, hogy a csajok szeretnek menőzni az msn-en, ahogy a fiúk is, és vagányabbnak tüntette fel magát, hogy érdekesebbnek tűnjön számodra!


De ha ott ismerkedik, és még talizna is veled, akkor semmi okod, hogy ezért aggódj! Sőt, ha taliztok lepd meg, légy nagyon menő, és laza és akkor már ne VISSZAHÚZÓSKODJÁL, akkor már minek, ha ketten vagytok?

Azt akarod, hogy a csaj kezdjen majd udvarolni neked? Hm?

(ezek csak költői kérdések, lényeget vágod! ;)

2009. máj. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ismeroseim kozott sok "meno" lany van es pont olyan pasit valasztottak akik visszahuzodokak es mukodik a hazassaguk :))

Fel a fejjel! Van eselyed ra! :))

32\l

2009. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy előfordulhat. Sőőőt. Vannak csajok, akik a titokzatos srácokat kedvelik, akik nem sokat mutatnak magukból.

16/L

2009. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem szeretem magam 'menőnek' titulálni, de sokan tartanak annak, ugyanis szeretek a társaság középpontjában lenni.

Mindig a félénk fiúk tetszettek (ők olyan aranyosak és megbízhatóak), a barátom is ilyen, vele már 3 éve vagyunk együtt..sokan meglepődnek a mai napig, hogy hogyhogy együtt vagyunk, hisz annyira mások vagyunk..én harsány, feltűnő, barátkozós, ő pedig a közmegítélés szempontjából egy igazi 'átlagos' figura, aki inkább a háttérből figyeli az eseményeket.Nekem ez tulajdonképpen csak jó, mert így tündökölhetek. : D

Tökéletesen működhet a dolog.

2009. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!