Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért láncolom magamhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért láncolom magamhoz? Változnom kéne?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt...

Nagyon szeretjük egymást, sokat hülyülünk, az ágyban is jó minden, Ő az én mindenem, nagyon szerelmes vagyok ...:)

A gond az, hogy azért mint minden párkapcsolatban, itt is szoktak lenni veszekedések... ami általában miattam van :(

Sokszor nem engedem el őt a haverokkal és ez már nagyon idegesíti... mért érzem úgy h nem vagyok elég fontos ?

Amikor a volt barátnőjére gondolok akkor az jut eszembe h vele biztos sokkal jobb volt neki :(

Volt h már szakitani akartam nem is egyszer de egyszerűen nem tudnék hiszen mindennél jobban szeretem...

A kérdésem az lenne hogyha túlságosan magamhoz láncolom akkor kis idő múlva szakitani fog velem? Egyszerűen nagyon féltem és még a gondolattól is rosszul leszek h esetleg más csajjal lenne vagy akármi... egy társaságunk van, és még azt is alig birom elviselni mikor a barátnőim adnak neki 3 puszit... megkéne változnom szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat !

17 éves lány


2009. máj. 11. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben a válasz:):igen változnod kéne..sajnos az ember erre közhelyeket tud csak írni..gondolj bele:neki is szüksége van a kikapcsolódásra a haverokkal..olyan ez nekik mint a lányoknál 1jó kis shopping nap a barátnőkkel..és ugye ő azért nem szólna egy szót sem?nem fontosabb nálad semmi,csak egyszerűen neki is kell egy kis élettér.és amit érzel is,ha ezt nem adod meg neki,nem lesztek hosszú távon túl jóban..úgyhogy próbálj picit változni,meglásd,nagyon is értékelni fogja!
2009. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a barátnőidtől ne féltsd, amíg nincs rá komolyabb okod! a haverokkal nekem egy gondom van: ha a barátunk meg akar csali vkivel, a haverjai annyit se mondanak neki, hogy "hé haver, nem kéne ezt tenned a barátnőddel"... szóval ha haverokkal van, simán megcsalhat. de ettől függetlenül ha menni akar, én inkább elengedem a barátom, utána 1-2 hónapig úgyis nyugton van :D minél jobban tiltod, annál jobban menni akar, és hidd el, nagyon nem fog neki tetszeni egy idő után! akár annyira, hogy emiatt meg fog unni és szakítani fog. légy óvatos, inkább engedd el néha!
2009. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat :)

megfogok változni!! már sokszor elterveztem de mostmár tényleg muszáj lesz!! nagyon szeretem Őt és nem szeretném elvesziteni!! azt akarom h boldog legyen és elfogom engedni :)

2009. máj. 11. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a legbiztosabb módszer h elvadítsd.Minél jobban fogod,annál inkább tehernek fogja érezni.
2009. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!