Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan magamhoz láncolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan magamhoz láncolom a barátnőmet. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, és múltkor kinyögte, hogy kicsit túl sokat foglalkozom vele, és lehet jobb lenne, ha nem találkoznánk minden délután. Márpedig én szerelmes vagyok belé, ezért minden szabadidőmet vele szeretném tölteni. Amíg Ő is így tett, addig nem volt semmi probléma. De kezdett elhanyagolni, elmaradnak az apróságok(rengeteget rajzolt nekem, horgolt, stb.) és ezért sok vitánk lett. Én mindig képes vagyok valami újal meglepni. De Ő még azokat is elfelejtette, amit eddig tett. És én akármit képes lennék érte feláldozni, mert vele akarom leélni az egész életem. Ő is ugyan ezt mondja, de eddig semmivel nem bizonyította, hogy akármire képes lenne. Ő csak elvan a nagyvilágban, és várja mi történik, semmit se hajlandó tenni a kapcsolatunkért. Ha vitázunk és komoly dolgokról beszélek neki, és lenyugodni készülök, akkor elkezd viccelődni, mondván, hogy rosszabb úgysem lehet. Pedig jól tudja, hogy csak tovább idegesít. Rengetegszer csalódtam már benne, de még mindig szerelmes vagyok belé. BAJ, HOGY ELVÁROM AZT, HOGY AMIT ÉN MEGTESZEK ÉRTE, AZT VISZONOZZA??? Például én nem mentem el kirándulásra, mert szívesebben vagyok vele. Ő is aztmondja, hogy velem van a legszívesebben, de akkor mégis miért hagyott itt 3 napra? Erre azt mondta, hogy magamhoz láncolom... De akkor miért mond olyat, hogy velem van a legszívesebben? Miért nem tud velem elmenni valahova, ha egyszer velem van a legszívesebben? Ha egyszer komolyan azt hiszi, hogy örökké tart a szerelmünk, akkor miért megy el inkább az osztályával? Az úgyse lesz ott örökké, de viszont ha velem így bánik, akkor énsem, mert egyszer elegem lesz, de még nem akarok szakítani. Én kihagyásokkal(más tetszett meg, mert láttam rám se hederít) 2 ÉVE vagyok belé szerelmes. Ő 1 éve belém. Adjatok kérlek tanácsot!!!

15/f


2010. máj. 31. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sok a felesleges szabadidőd... Foglald el magad valamivel. Keress valami hobbit.
2010. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondásodból ítélve, tényleg magadhoz bilincseled a lányt. Ne felejtsd el hogy fiatalok vagytok és a java még csak előttetek van. Van az a mondás hogy élni és élni hagyni. Ha ezt követed ebből konfliktusotok nem lesz. A másik meg hogy lassíts. Te is menj a barátaiddal valahová, legyen hobbid. A gond még az lehet hogy olyan dolgokat vársz el tőle amit így fiatalon nem lehet teljesíteni. Amit elmondtál azt a felnőtteknek is nehéz megoldani nemhogy még nektek. Szóval easy boy, easy és hidd el jó lesz. Ereszd nagyobb pórázra a dolgokat! ÜDV23F
2010. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben.. Hát haver,nem akarlak elkeseríteni,de ennek hamar vége lesz.Az én helyzetem is hasonló volt,azt mondta,én vagyok neki a legfontosabb,bármit megtenne értem,feláldozná értem a barátait is. Ehelyett mi történt? Első körben állandóan a barátnőivel lógott,és hanyagolt.De közbe nyomta a hülye dumáit,hogy én vagyok a legfontosabb neki.Aztán nyáron elment egy hétre egy táborba. Az első 3 napban még SMSeztünk,de aztán a többiben már válaszra sem méltatott.Hazajött,aztán beszéltünk egy keveset,és lelépett.Néhány napig írogattam neki az SMSeket,nem válaszolt egyikre sem.Próbáltam hívni,nem vette fel.Minden nap ez így ment. Aztán kb 1 hétre rá végre írt 1 SMS-t,hogy nagyon rossz lelki állapotban van,azt sem tudja,kit szeret,kiben bízhat meg,és kicsoda ő...Najó válaszoltam neki,hogy akkor pihenjen.Egyszer csak feljött MSN-re,és elkezdte nyomni a hülye kamu szövegeit,hogy tényleg nem tudja,kit szeret,ezért legyen vége a kapcsolatunknak. Igen,MSN-en szakított.Az indokok természetesen habik voltak,igazából a barátnői tanácsára szakított velem. Hihetetlen. :) Ja,és ekkor épp mi is 4 hónapja jártunk.
2010. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy veled van a legszívesebben, nem azt jelenti, hogy CSAK veled akar lenni. Jóból is megárt a sok.
2010. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem,ha egyfolytában "megfolytanak" a srácok a szeretetükkel,persze szeretem,ha ölelgetnek,csókolgatnak,de azért minden délután találkozni kicsit sok. menj el a haverokkal focizni,vagy akárhová,hagyj neki egy kicsi szabadidőt,attól még ugyanúgy szeret,csak lehet néha kicsit sok. Szerintem nincs abban semmi,hogy elment osztálykirándulásra,még jó, én sem hagytam volna ki.De ettől még ugyanúgy imádom a barátom,csak jó egy kicsit a csajokkal is együttlennni

15/L

2010. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálok mindent megtenni, mert fontos nekem:S
2010. máj. 31. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább tégy kevesebbet.
2010. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!