Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért csinálja ezt? Hogyan tudhatnám meg hogy van-e még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Októberbe jártam egy sráccal csak pár hetet, de mégsem tudom kiverni a fejemből...

Az egész úgy kezdődött, hogy 9. be megláttam és elhatároztam, hogy nekem ez a srác kell. Nagyon jól nézett ki, menő volt. Aztán bejelöltem myvipen és felvett msn-re. Beszélgettünk akkor kiderült, hogy még jó fej is és vicces.:) Aztán 10.-be suli kiránduláson a buliba táncoltunk és csókolóztunk.:) Iszonyat boldog voltam:) aztán utána 1 hétre összejöttünk. Minden rendbe volt. Megvárt suli előtt, szünetekbe oda jött. Suli után találkozgattunk, meg küldött sms-t meg hívott is, hogy találkozunk, mert látni akar. Aztán egyik napról a másikra megváltozott. Elment mellettem a folyosón és még nem is köszönt. Aztán írtam neki sms-t, hogy beszéljünk, de nem is válaszolt. Utána egy buliba találkoztunk és átnézett rajtam.:| Aztán Januárba megint buliba találkoztunk csókolóztunk, és amikor mentem haza akkor azt mondta, hogy beszélünk még. Hát persze nem beszéltünk az óta se. De suliba mindig nézett, meg myvipemet is nézegeti. Már elég idegesítő, hogy nézz, de nem köszön, myvipem is nézegeti. És én nem bírom kiverni a fejemből..:S mindig mikorra sikerülne, találkozok, vele.:(

16/L


2009. máj. 11. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy sráccal...hogy mindig, mire sikerülne kivernem a fejemből, addigra találkozok vele és utána újra hetekig csak rágondolok.:S Sajnos azt kell, hogy mondjam, lépj túl rajta, ha átnéz rajtad, nézz át rajta te is, legyél vele bunkó, ha nehezen megszerezhető vagy, lehethogy jobban fogod érdekelni.


"Ha ő elég hülye ahhoz, hogy elsétáljon melletted, akkor te legyél elég okos ahhoz, hogy ne érdekeljen."


16/L

2009. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, kihasznál. Myvipen is lehet, hogy azért nézeget, mert mutogat havernak hogy ha akar megkap... Ha ennél több lenne, nem nézne át rajtad. Ilyet normális esetben senki nem csinál. Szedd össze magad és nézz át rajta Te is, ne hagyd, hogy kihasználjon!
2009. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem szoktam őt nézni. Meg szerintem nem vágja, hogy nekem még mindig tetszik. Mert én ugyan úgy hülyülök elötte a srácokkal és akkor mindig olyan féltékeny szemmekkel néz..o.o De Istenem, ha ő nem lép én nem fogok.
2009. máj. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!