Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy van-e nála esélyem? Ő is lány, én is lány vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban, aki már 1 éve nagyon tetszik. Azt még nem jelenteném ki, hogy biszex vagyok..lehet, hogy ez csak kíváncsiság részemről. Én 16 éves vagyok, ő 18. Folyton bámul, amikor velem szembe jön, mélyen a szemembe néz, volt már, hogy megfordult utánam. Ha én nem nézem, ő akkoris néz. Annyira nagyon tetszik. Fekete haj, kék szemek..De ez nagyon kényes ügy..nem merek hozzá odamenni vagy ilyesmi..félek, hogy azért néz, mert esetleg hülyének tart vagy ilyesmi. Honnan tudjam meg, hogy benne is van "hajlam"? Nem akarok beégni azzal, hogy bepróbálkozom nála, utána meg elterjeszti esetleg, hogy leszbi vagyok. Légyszí segítsetek.
2009. szept. 3. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg vele csak úgy simán, beszélgess vele és majd kiderül úgyis.
2009. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj vele összebarátkozni...vagy az egyik barátnőjével.De ne menj oda hozzá mer kicsi az esély h elmondja még akkor is ha te is tetszel neki...
2009. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nagyon kicsi az esélye, hogy bejössz neki. Még ha fiú lenne történetesen ez a lány, akkor sem biztos soha 100%-ra, hogy összejön vele a dolog. A másik meg az, hogy egy bezsongott ember nagyon durván el tudja magában torzítani rajongása tárgyának amúgy teljesen hétköznapi jeleit. (folyton engem néz, ma is mosolygott, a szemembe néz..stb) Azért néz, mert minden ember megnézi a másikat. Utánadfordult? Lehet, hogy mondani akart valamit, csak aztán végül elvetette. Mélyen a szemedbe néz? Én is a szemébe nézek azzal, akivel beszélek. Nem bántásból írom neked ezeket, csak próbáld meg reálisabban látni a dolgokat, mielőtt nagy beégetnéd magad.
2009. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ismer, nem is beszélgetünk és úgy nézeget. Egyébként nem én beszélem be magamnak. Már a barátaim is észrevették, hogy nagyon bámul anélkül, hogy tudnák, tetszik nekem.
2009. szept. 3. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

XD.Akkor szólj ha valami történik,mert 3an párban a legjobb:D XD

nah szal ha legközelebb jön szembe veled és megint nagyon bámul akkor állítsd le és kérdezd meg tőle hogy mit bámul bámulja az anyját vagy ha akarsz vmit akkor mondjad

hmm valahogy így és kiderül

17f

2009. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze..nem fogom megkérdezni, hogy mit bámul. Ez elég primitív lenne.
2009. szept. 3. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Primitív, és hatásos.
2009. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!