Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe/nője tuti tenni fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe/nője tuti tenni fogja nekem az agyát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe először szerelmes voltam. Ő nem szeretett csak kihasznált és féltékennyé tette velem a kedves ex barátnőjét, amire mondhatni alkalmas voltam, tekintve hogy azért egy értelmes csinos lánynak tartom magam… Csak akkor még borzasztó naiv voltam és elhittem, amivel tömte az agyam. Most viszont egy koncerten találkozni fogok a fiúval és az exével akivel újonnan összejöttek. Nem tudom, hogy reagáljam le annak a csajnak az önelégült fejét… Mit javasoltok? Valahogy azt érzem, hogy tenni fogja az agyát :D Valami ötlet, hogy-hogy „vágjak vissza” ?
2011. nov. 20. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Örömmel, hogy megszabadultál egy ilyen embertől.
2011. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire ismered a volt barátod csaját,de talán ha lenne olyan srác akivel ő jóba van, vele is elmehetnél arra a koncertere,idegesíteni valamennyire tudnád vele szerintem

Vagy öltözz fel csinosan,úgy ahogy még az exed nem nagyon látott,és akk a csaj fog kiakadni,mert lehet az exed téged fog figyelni nem a koncertet,igy is visszavághatsz.

Am az ilyen srácok taplók,ne foglalkozz vele.

2011. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az alap dolog, hogy csinosan felöltözök... :D Vagyis én általában úgy szoktam nem úgy mint egyesek xD

És csak az idegesít, hogy tényleg csak játszott velem a srác... Persze lelkiismeret furdalása is volt picit,mert bevallotta, hogy megkedvelt és bocsánatot is kért... Azóta nekem is lett barátom de sajnos ő nem jön velem aznap...

2011. nov. 20. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges kombinálni szerintem. Azzal éred el a legnagyobb hatást, ha le se sz*rod a fejüket, már bocsánat a kifejezésért. Miért kéne bármit is máshogy csinálnod azért, mert egy gyökér, aki kihasznált és az ő önelégült nője ott lesznek? Ne csinálj semmit, ne adj okot nekik az örömre még azzal is, hogy te zavarba kerülsz, vagy akármi mással. Ha meg nagyon zavar a turbékoló pár lökd be őket a pogó közepére egy határozott mozdulattal :D
2011. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogj ..rá se hederíts.(Nehéz,de fogd vissza magad)

Ne bunkózz,sz@rd le.Veri a sors,ha már ilyen párja van.

Szép kapcsolat,gondolom :D így látom.

2011. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!