Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha nem lehet elérni a párotokat telefonon? Idegesek lesztek, felhívtok valakit hogy mit tud róla vagy vártok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
felhívom később
2011. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem van hogy felb.sz az ideg és felhívom barátnét mit csinálnak
2011. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát 5óra óta nem írt vissza,most meg ne veszi fel a telefont,nem bírok várni...
2011. nov. 20. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy nem csal meg, csak elütötte valami.
2011. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát én az ilyentől mindig kiakadok, miért kell mindig a legrosszabbra gondolni??? Nem lehet egy kis magánélete az illetőnek? Utálom, amikor elvárják, hogy írjak vissza rögtön, meg vegyem fel a telefont, mert ha nem akkor...Otthagynám a p.csába az ilyen emebereket, akik mellett levegőt sem tudok venni.
2011. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem a megcsalás...hanem mi van ha baja történt??????de mindegy,megoldottam a dolgot,csak aggódok a szerelmemért...
2011. nov. 20. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Az aggódás az elfojtott agresszió jele... Valójában dühös vagy rá, hogy miért elérhetetlen, és ezért elképzeled őt olyan helyzetekben, amikor valami baja esik, így vetítve ki a (tudattalan) dühödet.

Sz'al nem a párod tehet róla, hogy úgymond aggódsz, oldd meg magadban ezt az érzést, tudatosítsd, hogy ez egy rejtett düh vele szemben.

2011. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha azért nem tudnád elérni mert autóbalesetet szenvedett,akkor is így fognád fel?
2011. nov. 20. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Így:), ha autóbalesetet szenvedett, lehetséges, hogy megsérült, ápolják, nem valószínű, hogy a te kis "hajkurászásod" miatt fog megmenekülni, inkább csak akadályozod. De ennyi erővel lehet épp miattad fog ütközni valakivel, mert annyira idegesíti már, hogy hívogatod és nem szállsz le róla egy órácskára, meg vezetés közben nem is lehetne használnia a mobilt.
2011. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem leszek ideges, csak aggódom, volt már pár balesete a páromnak, és féltem őt. De persze lehet, hogy épp dolga van, szóval általában várok kicsit, utána újrahívom. Volt már olyan, hogy egész nap nem lehetett elérni, úgyhogy egy ismerősét hívtam fel. (A sztorihoz hozzátartozik, hogy távkapcsolatban vagyunk, szóval a mindennapos kommunikáció alapvető.)
2011. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!