Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

9 hónapja együtt vagyunk és 4 éve szeretjük egymást és már nyáron eljegyzett. Viszont tanácstalan vagyok, hogy mit adjak neki karácsonyra.

Elektrotechnikával foglalkozik, nagyon szereti a kocsikat, a hülye játékokat(pl cod, angry birds..), na meg szinte az élete, hogy a kocsijában jó hangcuccos legyen.

Eddig kapott már tőlem parfümöt, ezüst karkötőt, egy plüssmacit meg ilyesmiket.

Kérlek segítsetek, szeretnék mindent megadni neki.

17/L


2011. nov. 20. 17:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

shanana:


Csak nem 1.6ozol? :D

2011. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Valami faya elektrotechnikai könyv? vagy nem szeret könyveket bújni? :D
2011. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
könyvek?? soha :D inkább én bújom helyette a könyveket. :D amúgy mazda valami nem tudom milyen kocsi...
2011. nov. 20. 19:31
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Hogy lehet egy lapon említeni a COD-ot az Angry Birds-szelM
2011. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
régen cs-ztem :D
2011. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
38%

Autó üléshuzatot s valahol himeztesd bele vagy nyomtattasd rá a fejtámlákra hogy :

-elől : "Főnök" "Kapaszkodj!!! "

-hátul: "Csomagtér" vagy "Stoppos"

2011. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

én lány vagyok 17L és imádom a COD mw2őt :P meg eleve nemrosszak ezek az fps játékok, főleg ha online .. :D

visszatérve szerintem valami hifi tényleg jó ötlet.

2011. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz, hogy egyre több lány fps-ezik :D Hála istennek :D Bezzeg régen mikor én CS-ztem alig volt belőlük pár.. :D

Most meg felmegyek játszani haverhoz a szerverre ahol admin és 10 adminból 5 csaj :D Csak néztem...


Amúgy kérdező: Ha szeret codozni, de nincs meg neki mondjuk a Modern Warfare 3 akkor az lehet jó ajándék. Vagy a kocsiba vmi fullos rádiót, az is jó ötlet bár sztem azt nehezen tudnád egyedül megvenni.

De ha nagyon meg akarod lepni, vegyél fel vmi cuki szexis ruhát estére és ... Nem kell folytatni sztem :D


21F

2011. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonym0117 ***** válasza:
Az én párom autószerelő.. az autók az élete, és szintén szeret COD-ozni.. de ez nem érdekel annyira, valószinű, hogy egy közös képekkel teli naptárat fogok csinálni neki, meg írok egy verset, az érzéseimről, mint minden alkalomkor.. És ez a "szeretnék mindent megadni neki" dolog, szerintem számára, legalábbis a legtöbb fiúnak, maga a lány a legnagyobb ajándék.. :) Remélem sikerül választanod! :) 17/L
2011. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a naptárra és hol lehet csináltatni?? :)
2011. nov. 24. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!