Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után és 3 hónappal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után és 3 hónappal az esküvő előtt meghátrált! Azt mondja azért, mert elmúlt a láng és nem szerelmes belém, viszont érzem, hogy kötődik hozzám és még nem döntötte el igazán csak beilyedt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete próbálkozok felgyújtani a lángot hol sikerül, hol nem!Néha átnéz rajtam máskor meg dicsér, hogy milyen csinos vagyok és kávét hoz az ágyba!Nem tudom elengedni addíg míg látom, hogy van remény, akkor miért nem megy el ő ha már nem szeret????aki tud nekem segíteni írjon!Köszönöm!
2008. márc. 21. 07:25
 1/5 anonim válasza:
100%

Ha nem biztos benne, inkább most menjetek szét, mint később.

Írja ezt egy középkorú nő, akinek most folyik a második válópere. Én a második férjemmel vagyok így. Nagyon szeretjük egymást, amíg látjuk, de ha valami egyszer már megindult... De ha nagyon akarod, próbáljatok meg elmenni egy Wellnes-re, új játékot belevinni a szerelembe. Én már tudom, hogy ott rontottam el, hogy mindíg azt csináltuk, amit ő akart.


sok sikert a nehéz probléma megoldásához.

2008. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked elég a kötődés?7 év megszokás van a hátatok mögött,de ha az esküvőn nincs szerelem,akkor jobb ha most derül ki,mint hogy később váljatok el.Lehet ha egy kicsit külön lennétek másképp érezne vagy visszajön a szerelem vagy végleg elmúlik.Ne kapaszkodj olyanba ami nem biztos,mert te fogsz szenvedni és persze ő is mivel nem lesz boldog melletted.Mi lenne ha egy kicsit te viselkednél úgy ahogy ő vagy megpróbálnád féltékennyé tenni?Hátha rosszul érezné magát tőle.Így addig játszik veled még nem talál egy másikat.Én stílust váltanék,szexisebben öltöznék(kivágottabb felső,magas sarkú,feszes nadrág),új hajszín,stílus,smink,vadító parfüm,barátnők,buli és ezt úgy hogy ő lássa.Ne légy papucs egy pasi sem ér annyit.
2008. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, gondolkozz reálisan! Hozzámennél egy férfihoz, aki már most, talán a közös életetek kezdetén NEM SZERELMES beléd? Ha most nem, akkor hidd el, később se...

Válás szokott az ilyenek vége lenni...

Légy erős és bátor, hagyd el..keress újat...éld át megint zt a csodálatos érzést, hogy SZERELMES beléd a párod!

Ha gyenge vagy,szenvedni fogsz!!! (személyes tapasztalat:( )

2008. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nekem azt mondta volna,h mar nem szerelmes belem,akkor elkoltoztem volna/vagy ot kuldtem volna el....

Nem igazan tudnak vele egyutt lenni.MINEK HA UGYSEM SZERET????

ha meg csak fel a hazassagtol,egy ido utan rajon erre is és arra is,h szeret e vagy nem(ha nelkuled marad egy kicsit).

2008. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, mi történik ha szülsz neki 1-2-3 gyereket és után dönt úgy, hogy még ennyire se szeret. Akkor ott maradsz magányos anyának????
2008. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!